Zenon Martyniuk jest znany z tego, że na scenie robi zawsze wielkie show. To jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

50-letni król disco polo nie zdradza za wielu szczegółów z życia prywatnego. Nie mówi fanom wszystkiego o swojej rodzinie i prywatnych planach – woli zostawić te informacje dla najbliższych. Jednak media bardzo interesują się tym, co dzieje się w jego życiu.

Gwiazdor jest znany już od lat. Wydał 17 albumów, przy czym największą sympatię i popularność przyniosły mu dwa ostatnie, „Przekorny los” i „Zaczarowana wyspa”. Zenek Martyniuk za każdy ze wspomnianych krążków otrzymał status diamentowej płyty, przekraczają 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Gwiazdor próbował sił jako solowy wokalista i w 1994 roku wydał album „Wspomnienie”, lecz dużo większą popularność zdobył, grając z zespołem Akcent.

Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube

Zenek Martyniuk opowiedział o swojej żonie

Zenek co jakiś czas opowiada fanom co nieco o swoim życiu prywatnym, uważając, by nie wystawić zbyt dużo na świecznik. Tym razem opowiedział o żonie, Danucie.

Jak podaje portal Pikio, Zenek wyznał prawdę na temat swojej żony podczas koncertu w amfiteatrze w Chełmie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Na swoim pierwszym koncercie po przerwie postanowił powiedzieć co nieco o żonie.

Przed wykonaniem utworu „Prawdziwa miłość to Ty” Zenek zdradził, że tę piosenkę dedykuje ukochanej żonie. Miał to być prezent urodzinowy dla Danuty Martyniuk. Słowa muzyka zostały nagrodzone brawami.

Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube

Danuta i Zenon Martyniuk są małżeństwem od 4 lutego 1989 roku. Para ma jedno dziecko – syna, Daniela, który niestety potrafi przysporzyć im sporo kłopotów. Mają także wnuczkę, Laurę.

Przypomnij sobie o… JOANNA KUROWSKA STRACIŁA JEDNĄ Z NAJBLIŻSZYCH SOBIE OSÓB. "ZA DWA DNI MIAŁA PRZYJECHAĆ DO MNIE"

Jak informował portal Życie: FILIP FEDIUK ZWANY KŁODZKIM NOSTRADAMUSEM PRZEPOWIEDZIAŁ, CO CZEKA POLSKĘ W 2020 ROKU. CZY MAMY CZEGO SIĘ BAĆ

Portal Życie pisał również o… POMORZE: KILKANAŚCIE NOWYCH PRZYPADKÓW W WOJEWÓDZTWIE. JEST NOWY RAPORT SANEPIDU