Ewę Sałacką - Kirstein znamy z wielu ról. Aktorka zadebiutowała w latach 70. kiedy to zagrała w filmie „Aria dla atlety”.

Ogromna kariera aktorki

Kobieta bardzo szybko została okrzyknięta jedna z najbardziej seksownych polskich aktorek tamtych czasów. Wierni fani z zaangażowaniem śledzili rozwój jej kariery. Ewa Sałacka zagrała między innymi w takich filmach jak „07 zgłoś się”, „Na kłopoty… Bednarski” czy „Och, Karol”.

W 1986 roku aktorka pojawiła się w filmie „Druga strona słońca” gdzie odważyła się zagrać sceny nagości. Ewa Sałacka przyjęła także propozycję pozowania dla Playtboya, a także do polskiej edycji „Playboya”.

Jak donosi portal Super Express, pierwszym mężem uwielbianej przez Polaków aktorki był Krzysztof Krauze, jednak ich małżeństwo rozpadło się zaledwie po czterech latach.

Następnie mężem Ewy Sałackiej był Witold Kirstein, znany chirurg szczękowy. W małżeństwie układało się bardzo dobrze, a owocem ich miłości jest córka, Matylda, która obecnie ma 26 lat.

Kiedy wydawało się, że aktorka ma wszystko czego pragnęła - kochającą rodzinę i świetną karierę, niespodziewanie na jej drodze stanęła śmierć.

Instagram @_matyldd

Niespodziewana śmierć gwiazdy

Do tragicznych wydarzeń doszło dokładnie 23 lipca 2006 roku, na działce małżeństwa nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego. Jak się okazuje, aktorka została ukąszona w usta przez osę. W wyniku użądlenia doznała wstrząsu anafilaktycznego. Mimo wykwalifikowanej pomocy jej męża oraz ratowników medycznych, aktorki nie udało się uratować. Zmarła w drodze do szpitala w Wołominie.

Jak informują media, córka pary przebywała wtedy na koloniach na Mazurach. Nie dowiedziała się więc o śmierci swojej mamy od razu. Po śmierci Ewy Sałackiej, wychowaniem małej Matyldy zajęła się babcia - Barbara Sałacka.

Pogrzeb Ewy Sałackiej odbył się na warszawskich Powązkach. W ostatniej drodze gwiazdy uczestniczyły znane osobistości, między innymi Katarzyna Dowbor, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler i Anna Mucha.

Obecnie córka Ewy Sałackiej ma 26. lat i wygląda na to, że mimo straty ukochanej mamy zdołała się pozbierać po tragedii i stara się wieść szczęśliwe życie.

Instagram @_matyldd

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W ŻYCIU PIOTRA KRAŚKO. CZY MAŁŻEŃSTWO PREZENTERA PRZETRWA TAKĄ PRÓBĘ