Wakacje sprzyjają urlopom, na które wybierają się również znane osoby. Tak było w przypadku Marty Kaczyńskiej, która została przyłapana przez paparazzi podczas plażowego wypoczynku.

Wakacyjny wypoczynek Marty Kaczyńskiej

Jak się okazuje, córka pary prezydenckiej udała się na wypoczynek na plażę. Wtedy też przyłapali ją fotoreporterzy. Marta Kaczyńska była ubrana w bardzo skąpy kostium kąpielowy, który zwracał uwagę wielu plażowiczów.

Jak informuje portal Pikio.pl pod zdjęciami córki pary prezydenckiej niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zdecydowana większość z nich schlebiała Marcie Kaczyńskiej, chwaląc jej nienaganną sylwetkę.

Jednak część osób, które komentowały zdjęcia wyraziła swoją opinię, twierdząc, że Marta Kaczyńska jest zbyt chuda!

Źródło: dzienniklodzki.pl

Spory wśród komentujących

Jak się jednak okazuje, nie tylko sylwetka Marty Kaczyńskiej była głównym tematem rozważań komentujących. Wiele osób zadało sobie pytanie, czy fotografowanie kobiety na plaży, a następnie publikacja jej zdjęć jest zgodna z polskim prawem.

Jak się okazuje, w polskim prawie dokładnie określone jest to, kto jest osobą publiczną i jak w związku z tym może być uwieczniany i publikowany jego wizerunek. Jak się jednak okazuje, według Konstytucji RP Marta Kaczyńska nie jest osobą publiczną, a nawet jeśli taką by była to fotografowanie jej podczas wypoczynku nad morzem nie jest w żaden sposób związane z jej działalnością.

Przypomnijmy, że gwiazdy już niejednokrotnie ubiegały się o swoje prawa. Głośna sprawa sądowa odbyła się kiedy portal Fakt opublikował zdjęcia Anny Muchy, które również były zrobione podczas wypoczynku gwiazdy na plaży. Jak się okazuje, aktorka dostała 75 tysięcy złotych odszkodowania.

Czy Marta Kaczyńska również skieruje sprawę do sądu? Na razie córka pary prezydenckiej nie zabrała głosu na ten temat.

Instagram: mmkaczynska

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI