Piotr Kraśko podjął bardzo poważną decyzję. Dziennikarz zmienia swoje zawodowe plany. Czy będzie to miało konsekwencje dla jego związku z Karoliną Ferenstein - Kraśko?

Zmiany w życiu znanego prezentera

Piotra Kraśko od długiego czasu mogliśmy oglądać w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie razem z Kingą Rusin starał się rozbudzić Polaków. Okazuje się jednak, że przygoda popularnego prezentera z tą produkcją dobiegła końca!

- To były wspaniałe wspólne 4 lata. Nowe wyzwania przed nami! - napisała w jednym z wpisów Kinga Rusin.

Jak informuje portal Pomponik.pl, Piotr Kraśko będzie sprawdzał się w zupełnie nowej roli. Prezenter przyjął od stacji TVN propozycję prowadzenia Faktów.

Jak się jednak okazuje, zobowiązanie jakiego podjął się Piotr Kraśko mocno wpłynie na jego małżeństwo. Żona prezentera, Karolina Ferenstein - Kraśko jest bowiem właścicielką stadniny koni, która mieści się na Mazurach, dokładnie w miejscowości Gałkowo.

Instagram @p_krasko

Jak poradzi sobie Piotr Kraśko?

Jak prezenter zamierza zatem pogodzić angażującą pracę w Warszawie z rodziną, która pozostanie obecnie na Mazurach? Oprócz żony, w Gałkowie mieszkają bowiem ich dzieci: Kostek, Laura i Olek.

Jak donosi portal Pomponik.pl, Piotr Kraśko wspólnie z żoną zaczęli już budować dom na Mazurach. Jak zatem obecna propozycja stacji wpłynie na życie rodziny?

To nie pierwszy raz, kiedy Karolina Ferenstein - Kraśko musi sama opiekować się dziećmi. Taka sytuacja miała miejsce również wtedy, kiedy Piotr Kraśko był gospodarzem „Wiadomości”. Wtedy też prezenter nie krył podziwu, dla zaangażowania i oddania jego żony!

- Podziwiam żonę, że godzi obowiązki zawodowe z byciem wspaniałą mamą - wyznał Piotr Kraśko w jednym z wywiadów.

Jak zatem będzie tym razem? Czy Piotr Kraśko zdoła pogodzić swoje zawodowe obowiązki z byciem pełnoetatowym tatą i mężem?

Instagram @p_krasko

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI