Początek tego tygodnia upłynął nam pod znakiem wielkich zmian, które zaszły w telewizji TVN. Zapoczątkowała ją smutna wiadomość o odejściu z „Faktów” Justyny Pochanke. Następny okazał się Piotr Kraśko. Na szczęście szybko okazało się, że zajmie on miejsce Justyny Pochanke i poprowadzi program informacyjny. Kto więc zasiądzie przy boku Kingi Rusin w programie „Dzień dobry TVN”?

Justyna Pochanke/screen YouTube @Fundacja TVN Nie jesteś sam
Justyna Pochanke/screen YouTube @Fundacja TVN Nie jesteś sam

Piotr Kraśko zajmie miejsce Justyny Pochanke

Justyna Pochanke od 19 lat związana była ze stacją TVN. Dziennikarka prowadziła od 2004 roku “Fakty”, a od 2008 rozpoczęła także pracę w emitowanych po głównym wydaniu “Faktach po fakcie”.

Justyna Pochanke była także dziennikarzem TVN 24. Wczoraj pożegnała się ze stacją. Informację o tym przekazało biuro prasowe.

Na początku tygodnia oficjalnie z programem śniadaniowym pożegnał się Piotr Kraśko. O jego odejściu na swoim Instagramie poinformowała jego wieloletnia przyjaciółka Kinga Rusin.

Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin

Kinga Rusin żegna partnera i przyjaciela

Rusin napisała na swoim Instagramie o tym, jak wspaniale współpracowało jej się z Piotrem. Para prowadziła wspólnie program śniadaniowy od 4 lat.

-Piotrek, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: gratulacje i powodzenia w "Faktach"! To były wspaniałe wspólne cztery lata w "Dzień Dobry TVN"! A takich zdjęć już więcej nie będzie... Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! – napisała.

Fani nie kryją swojego smutku. Pod postem dziennikarki pojawiają się komentarze, w których czytamy o tym, że wielu widzów TVN, uwielbiało ten duet.

Dzień dobry TVN fot. Fakt.pl
Dzień dobry TVN fot. Fakt.pl

Przypomnij sobie o… MARCIN BOSAK NIE POJAWI SIĘ JESIENIĄ W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. JEST KOMENTARZ POPULARNEGO AKTORA

Jak informował portal Życie: ANTEK KRÓLIKOWSKI: WRESZCIE DOBRE WIADOMOŚCI. FANI NIE KRYJĄ RADOŚCI

Portal Życie pisał również o… KONSUMENCI POWINNI MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. SANEPID PRZEBADAŁ JAKOŚĆ LODÓW Z AUTOMATU, NIE JEST DOBRZE