Okazuje się, że Anna Mucha i Jakub Wons skrzętnie ukrywali swój związek, a parą są już od roku! Oboje starali się nie obnosić ze swoim szczęściem, lecz gdy zakochani przestali się ukrywać to fotoreporterzy pracują dla największych mediów w Polsce dosłownie chodzą za nimi krok w krok.

Ostatnio udało się ich złapać podczas wspólnego spaceru po ulicach Warszawy, połączonych z zakupami. Para wstąpiła wspólnie do optyka, by zaopatrzyć się w nowe okulary przeciwsłoneczne.

Aktorka, jak zwykle zresztą, postanowiła podkreślić swoje kobiece kształty i założyła skórzane czarne szorty, a także błękitną koszulę z bardzo głębokim dekoltem, który dość mocno eksponował jej biust. Partner Anny Muchy zdecydował się za to na klasykę – białą koszulę, jasnoszare spodnie i białe trampki.

Anna Mucha i Jakub Wons na spacerze. Parę na ulicach Warszawy wyśledzili paparazzi

Odkąd na jaw wyszło, że Anna Mucha spotyka się z Jakubem Wonsem fotoreporterzy niemal nie odstępują pary na krok. Ostatnio dali się złapać na wspólnych zakupach. Czym zajmuje się nowy ukochany aktorki?

źródło Plotek.pl

Parę na ulicach Warszawy złapali fotoreporterzy Plotka. Okazuje się, że Anna Mucha i Jakub Wons spotykają się od roku, a para poznała się w 2017 roku, gdyż oboje występowali w jednym spektaklu, z którym podróżowali po teatrach w całej Polsce. Zakochani są niemal nierozłączni i często spędzają razem czas wolny od pracy.

Do tej pory Anna Mucha ma za sobą dwa bardzo medialne związki. Najpierw przez kilka lat związana była z Kubą Wojewódzkim, a ta relacja wiązała się ze sporymi konsekwencjami. Później aktorka weszła z związek z Marcelem Sorą, a para doczekała się dwójki dzieci: Stefanii i Teodora.

Natomiast Jakub Wons przez dziesięc lat był zwiażany z Hanną Konarowską, aktorką. PAra ma ze sobą córkę Zofię, która przyszła na świat w 2011 roku.

źródło Plotek.pl

Jak informował portal "Życie": ARCHIWALNA FOTOGRAFIA MAGDY GESSLER TRAFIŁA DO SIECI. JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA POKAZAĆ, JAK KIEDYŚ PREZENTOWAŁA SIĘ GWIAZDA TVN

Przypomnij sobie: CZY KRZYSZTOF RUTKOWSKI WYBACZY JEJ TE SŁOWA? SENSACYJNE WYZNANIE MAI RUTKOWSKI O MĘŻU, OCZY OTWIERAJĄ SIĘ ZE ZDUMIENIA

Portal "Życie" pisał również: UKOCHANA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO WYJAWIŁA PRAWDĘ. JOANNA OPOZDA ZDRADZIŁA, CO NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ PAMIĘTNEGO WIECZORU W RESTAURACJI