Majdanowie od miesiąca mogą cieszyć się prawdziwym szczęściem, gdyż 10 czerwca przyszła na świat ich długoczekiwana pociecha – mały Henio. To pierwsze dziecko byłego bramkarza reprezentacji Polski i dumny tata nie rusza się na krok bez małego Henryka.

Małgorzata Rozenek-Majdan choć stara się dziś unikać wyjść i imprez to zrobiła wyjątek dla swojego menadżera, Wiktora Krajewskiego, który zorganizował premierę swojej książki

„Chciałbym nigdy cię nie poznać” we wtorkowy wieczór w Warszawie. Prezenterka TVN może liczyć na swojego współpracownika na co dzień, więc nie odpuściła okazji, by wesprzeć go swoją obecną w tym ważnym dla niego dniu.

Gwieździe towarzyszył mąż, Radosław Majdan, a także trójka jej synów, Tadeusz i Stanisław, synowie Jacka Rozenka i najmłodszy Henio, który zrobił furorę podczas wieczoru. Rodzina zadbała o nienaganny wygląd. Co miała na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan?

Majdanowie na premierze książki menadżera Małgorzaty Rozenek-Majdan. Rodzina prezentowała się jak z żurnala!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan postanowili towarzyszyć menadżerowi gwiazdy TVN na premierze książki. Para zabrała ze sobą dzieci, w tym najmłodszego Henia. Zrobili furorę!

Para zdecydowała się po raz pierwszy pokazać publicznie z małym Heniem. Gwiazda wykorzystała tym razem wózek marki Emmaljunga. Model Mondial de Luxe jest wart 5 500 złotych.

Jak informuje Onet.pl, w letni wieczór gwiazda TVN postanowiła na biały total look, zakładając białą koszulę, mini spódniczkę i kowbojki, a całość uzupełniła niewielką torebką Burberry za blisko 4 tysiące złotych. Radosław Majdan, jak i synowie prezenterki prezentowali się równie stylowo.

źródło: Onet.pl

Jak informował portal "Życie": JEDNA Z GWIAZD TVN ZDECYDOWAŁA SIĘ WYJAWIĆ NAJWIĘKSZE TAJEMNICE TELEWIZJI. POWIEDZIAŁA WPROST O TYM, ILE KOSZTOWAŁA JĄ PRACA PRZED KAMERAMI

Przypomnij sobie: DOMINIKA GWIT POSTANOWIŁA ZDRADZIĆ KULISY JEJ MAŁŻEŃSTWA. O PEWNYM FAKCIE DOTYCZĄCYM JEJ MĘŻA NIE WIEDZIAŁ NIKT

Portal "Życie" pisał również: KRYSTYNA PAWŁOWICZ KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW. MA NIESAMOWITY TALENT, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ PO BYŁEJ POSŁANCE