Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są parą już od kilku lat. Wydają się doskonale uzupełniać i być ze sobą szczęśliwi. Nic dziwnego, że już od jakiegoś czasu marzyli o wspólnym dziecku.

Małgosia nie kryła się, że starali się o potomka – trwało to ponad trzy lata. W tym czasie celebrytka raz straciła ciążę bliźniaczą w niemal 11. tygodniu. Gdy im się w końcu udało, nie posiadali się z radości.

Gwiazda urodziła synka, Henia, 10 czerwca. Poród odbył się w prywatnej klinice, zaplanowano cesarskie cięcie. Para z chęcią pokazuje synka, Henia, oraz urocze ujęcia z domu i ogródka. Gwiazda postanowiła wrócić już do pracy, jednak znajduje czas na rodzinny relaks i opiekę nad noworodkiem.

Henio Majdan. Źródło: Instagram
Henio Majdan. Źródło: Instagram

Radosław Majdan wybrał już drogę życiową dla syna

Radosław Majdan w rozmowie z redaktorem Fakt 24, zdradził swoje spostrzeżenia na temat talentów syna. Jak uznał były bramkarz, Henio ma zapędy na prawdziwego sportowca!

Jak powiedział Radek, Henio idealnie nadaje się na bramkarza. Jeśli jednak nie zostanie nim, może sprawdzić się jako gitarzysta.

- Małgosia żartowała ze mnie, że jak patrzyłem na jego dłonie, mówiłem: "Patrz, ma szeroki rozstaw palców, to dłonie bramkarza, ewentualnie gitarzysty", więc na wszelki wypadek zapiszę go na lekcje gitary, jak będzie młodym chłopcem. Ale to jest wszystko półżartem, każdy z nas zdaje sobie sprawę, że najważniejsze, by robić w życiu to, co się lubi. Mój syn jest dopiero dzidziusiem, a zastanawiając się, co będzie z nim za parę lat, to mam nadzieję, że odnajdzie swoją pasję i będzie szczęśliwym człowiekiem - czytamy na Fakt 24.

Henio Majdan. Źródło: Instagram
Henio Majdan. Źródło: Instagram

To też może cię zainteresować: Małopolska: sanepid aktualizuje dane dotyczące zakażeń koronawierusem. Kolejne kilkadziesiąt przypadków