Dagmara Kaźmierska mówi to co myśli. Celebrytka słynie ze swojej bezpośredniości i szczerości. Ostatnio skomentowała nawet nowy związek Antka Królikowskiego. Jak myślicie co takiego powiedziała?

Antek Królikowski bierze z życia pełnymi garściami. Ostatnie doniesienia z jego życia prywatnego nieźle namieszał w mediach społecznościowych. Sprawa stała się tak głośno, że swoje zdanie na ten temat wypowiedziała także Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kazimierska screen WP Gwiazdy
Dagmara Kazimierska screen WP Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska o nowym związku Antka Królikowskiego

Antek Królikowski należy tych osób, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. To właśnie między innymi Instagram stał się dla aktora miejscem, w którym może on pokazać się innej niż dotychczas strony.

Czasami bywa tak, że posty publikowane przez aktora wzbudzają spore kontrowersje. Tak było i tym razem. Co takiego zamieścił Antek Królikowski?

To, to tak zszokowało fanów Antka Królikowskiego to jego nowy związek. Aktor rozstał się ze swoją partnerką Kasią Dąbrowską i od pewnego czasu spotyka się z Joanną Opozdą. Pod fotografią zakochanych pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak się okazuje nie brakowało także tych krytyczny. Wśród nich znalazła się także Dagmara Kazimierska. Co takiego napisała królowa?

– Która to już ta miłość? – napisała jedna z obserwatorek.

– Szkoda, to jak ktoś zagląda w cudze gary, nie bacząc na to, że mu się we własnych zupa przypala… – odpowiedziała królowa życia.

Antek Królikowski. Źródło: Instagram
Antek Królikowski. Źródło: Instagram
Antek Królikowski. Źródło: Instagram

Jak informował portal "Życie": JEDNA Z GWIAZD TVN ZDECYDOWAŁA SIĘ WYJAWIĆ NAJWIĘKSZE TAJEMNICE TELEWIZJI. POWIEDZIAŁA WPROST O TYM, ILE KOSZTOWAŁA JĄ PRACA PRZED KAMERAMI

Przypomnij sobie: DOMINIKA GWIT POSTANOWIŁA ZDRADZIĆ KULISY JEJ MAŁŻEŃSTWA. O PEWNYM FAKCIE DOTYCZĄCYM JEJ MĘŻA NIE WIEDZIAŁ NIKT