Życie uczuciowe Antoniego Królikowskiego od lat wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Popularny aktor często wiązał się z gwiazdami polskiego show-biznesu. Liczne rozstania świadczą jednak o tym, że celebryta nie miał szczęścia w miłości.

View this post on Instagram

Dziękuje Myszko❤️🐭 #love

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Antek Królikowski w łóżku z piękną blondynką

Wszystko wskazuje na to, że teraz jego los się odwrócił. Wszystko za sprawą jego obecnej dziewczyny Kasi Dąbrowskiej. To dziewczyna spoza polskiego show-biznesu, która wcale nie próbuje wybić się na sławnym chłopaku. Świadczy o tym m.in. prywatny profil na Instagramie.

Wygląda więc na to, że Antek Królikowski znalazł dziewczynę, której nie zależy na medialnym szumie wokół związku z popularnym aktorem. Niestety, aktor zamieścił na swoim zdjęcie z łóżka, w którym leży z piękną blondynką i nie jest to Kasia!

Zły chłopak? Tylko na ekranie!

Pół nagi Królikowski leży w łóżku z kobietą, która czule obejmuje – takie zdjecie znalazło się na profilu reżysera Patryka Vegi. Jak się pokazuje zdjęcie ma związek z nadchodzącą premiera filmu, w którym zagra Królikowski.

Bad Boy” bo taki nosi tytuł nowy film Patryka Vegi, obrał sobie kontrowersyjny sposób na zapowiedź nadchodzącej premiery. Czy Kasia ma powody do obaw?

Na szczęście nie. Antek odgrywa rolę niegrzecznego chłopca jedynie na ekranie. Przynajmniej mamy taką nadzieję. Szkoda by było zaprzepaścić tak rokujący związek …

Przypomnij sobie o… MEGHAN I HARRY WYSTĄPILI NA SZCZYCIE W MIAMI. SUMA, KTÓRĄ OTRZYMALI ZA PRZEMÓWIENIE, ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: LAURA ŁĄCZ UJAWNIA WYSOKOŚĆ SWOJEJ EMERYTURY. „JEST ONA ŚMIESZNA, NIE STARCZYŁOBY NA NIC”

Portal Życie pisał również o… TOMASZ STOCKINGER TRAFIŁ DO SZPITALA. W JAKIM STANIE ZNAJDUJE SIĘ AKTOR