Dorota Wellman ma obecnie 59. lat. Oznacza to, że w przyszłym roku będzie obchodzić okrągłe, 60. urodziny. Czy gwiazda zamierza zakończyć swoją karierę?

Dorota Wellman niedługo skończy 60 lat!

Czy w związku z 60. urodzinami, jedna z najbardziej uwielbianych przez Polaków prezenterek zdecyduje się porzucić swoją pracę w programie „Dzień dobry TVN” i odejść na emeryturę? Okazuje się, że Dorota Wellman ma nieco inne plany!

Podczas jednego z wywiadów, jakiego ostatnio udzieliła przyznała, że nie ma powodów, aby ukrywać swój wiek. Kiedy jednak dziennikarz zapytał, czy prezenterka boi się czyhającej starości, Dorota Wellman odparła, że nie czuje swojego wieku.

- Na pewno czyha. A czy się boję? Jeśli już, to niedołężności. Póki co czuję się młodo. Mam młodą duszę i mózg. I przede wszystkim nie rozmawiam o chorobach. Nie cierpię wręcz, gdy ludzie się spotykają i mówią tylko o tym, co ich boli, co mieli ostatnio operowane - powiedziała prezenterka podczas wywiadu dla „Dobrego tygodnia”.

- W takich sytuacjach zazwyczaj wychodzę. Bo gdy zaczynamy skupiać się na dolegliwościach, odchodzeniu, to właśnie wtedy się starzejemy. A tak naprawdę starość to nie tylko metryka. To stan umysłu. Dlatego ja ciągle myślę o przyszłości, robię plany - kontynuowała Dorota Wellman.

Źródło: YouTube TVN

Prezenterka odejdzie ze stacji TVN?

Wielu fanów prezenterki obawia się o to, czy ze względu na wiek, Dorota Wellman zdecyduje się na zaprzestanie pracy w „Dzień dobry TVN”, a także całkowite odejście ze stacji. Co na ten temat mówi sama zainteresowana?

- Chcę w dalszym ciągu pracować, być aktywną w wielu sferach. Na emeryturę zdecydowanie się nie wybieram - uspokoiła fanów prezenterka.

Możemy zatem być spokojni. W przyszłym roku nadal będziemy mogli oglądać poranny program TVN-u z udziałem ulubionej prezenterki!

Źródło: YouTube: Wirtualna Polska

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI