Dorota Wellman i Krzysztof Wellman są małżeństwem od ponad 30 lat. Mężczyzna zajmuje się fotografią. Jak na co dzień wygląda życie pary?

Kim jest mąż prezenterki?

Krzysztof Wellman jest fotografem i fotosistą. Wspólnie z Dorotą Wellman wychował ich syna, Jakuba. Para pozostaje w związku małżeńskim od ponad 30 lat. Ostatnio prezenterka zdecydowała się jednak na wyjawienie mediom, jak tak naprawdę wygląda ich wspólne życie.

Dorota Wellman przyznaje, że jej charakter i charakter jej męża to dwa różne światy. Mimo, że czasem ciężko znaleźć im nić porozumienia to docenia to, że mimo wszystko są dla siebie przyjaciółmi. Według prezenterki to właśnie przyjaźń jest przepisem na sukces w związku.

- Na pewno dobrze się dobraliśmy. Łączy nas coś więcej niż kredyt hipoteczny. Przede wszystkim głęboka przyjaźń. To podstawa. Dzięki niej wytrzymaliśmy ze sobą tak długo. Chociaż nie ukrywam, że jesteśmy małżeństwem burzliwym, takim, gdzie zdarzają kłótnie, ostre wymiany zdań. Ale, na szczęście, szybko się godzimy. To wymaga wysiłku - wyznała Dorota Wellman podczas wywiadu dla portalu Pomponik.pl.

- Krótko mówiąc, nad związkiem należy pracować. Trzeba mieć cierpliwość do partnera, umieć z nim rozmawiać, nie tłumić w sobie emocji. No i nie dopuszczać do cichych dni. My ich oczywiście nie mamy. Nie cierpię tego - kontynuowała prezenterka.

Źródło: viva.pl

Jaki jest związek Doroty Wellman?

Co więcej, Dorota Wellman sama przyznała, że aby wytrzymać z nią na co dzień należy odznaczać się ogromnymi pokładami cierpliwości. Bez niej nie sposób jest bowiem przyjąć i zaakceptować wszystkie jej pomysły.

- Jak już powiedziałam, ciągle mam energię, wciąż bym coś zmieniała, na przykład umeblowanie domu. Wiem, że z taką osobą trudno wytrzymać. A Krzysiek potrafił się do tego dostosować, znosi to ze świętym spokojem już od tylu lat. I chwała mu za to! Zresztą on też nie jest łatwym człowiekiem do życia, na pewno nie jest to anielski mężczyzna - wyjawiła Dorota Wellman.

Jak się więc okazuje, mimo upływu lat Dorota Wellman i jej mąż świetnie się ze sobą dogadują i nadal są dla siebie najważniejszymi osobami w życiu. Nie ulega wątpliwości, że umiejętność słuchania drugiej osoby i bycie dla niej wsparciem pozwala odnieść sukces w związku.

Źródło: dziendobrytvn.pl

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: CZY TO KONIEC KARIERY MARCELINY ZAWADZKIEJ? OKAZUJE SIĘ, ŻE GWIAZDA MA POWAŻNE PROBLEMY

Portal "Życie" pisał również: TAJEMNICA JACKA KURSKIEGO UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. BYŁY PREZES TVP NIE ZDOŁAŁ UKRYĆ PRAWDY