Wesele to czas kiedy goście mogą bawić się z młodą parą i wspólnie z nimi świętować najważniejsze wydarzenie w ich życiu. Wtedy też nierzadko ma miejsce wiele niespodzianek, które zostały przygotowane dla młodej pary. Mało kto jednak, spodziewa się, że niespodziewane wydarzenia będą mieć miejsce podczas samej ceremonii zaślubin.

Ogromne zaskoczenie

Jednak ta młoda para przygotowała coś specjalnego właśnie na czas ceremonii kościelnej, a nie weselnej zabawy. Jak się okazuje podczas ślubu, jedną z pieśni wykonał sam lider grupy Eratox - Przemysław Budka.

Artysta na swoim kanale na portalu YouTube zamieścił filmik z tego wydarzenia. Przemysław Budka wykonał dla młodych utwór pod tytułem „Wśród tylu dróg”.

Przemysław Budka nie kryje radości z tego, że wreszcie, po przerwie w występach spowodowaną pandemią, mógł wystąpić na jakim wydarzeniu. Dodatkowo wokalista docenia to, że został poproszony o występ na tak ważnej ceremonii.

- To był dla mnie zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w tym najpiękniejszym dniu dla Państwa Młodych - zaznaczył artysta.

Źródło: YouTube

Artysta zbiera same pochwały

Wykonanie utworu „Wśród tylu dróg”, które można było usłyszeć na ślubie było po prostu niesamowite. Pod wrażeniem byli nie tylko goście młodej pary, ale także komentujący filmik, który został zamieszczony na portalu YouTube.

- Ten głos - ciepły i bardzo przyjemny. Przemek czekam na więcej;

- Przepięknie. Bardzo się wzruszyłam;

- Piękne wykonanie, aż łezka się w oku kręci. Piękniejszego wykonania nie słyszałam, aż miło się słucha - to tylko niektóre spośród wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod opublikowanym filmem.

Czy w takim razie Przemysława Budkę będziemy mogli częściej usłyszeć podczas właśnie takich uroczystości?

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: KSIĘZNA KATE ODDAJE HOŁD KSIĘŻNEJ DIANIE. WYGLĄDA OSZAŁAMIAJĄCO

Portal "Życie" pisał również: ADAM MAŁYSZ OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIA Z WAKACJI. JAK WYPOCZYWA NAJPOPULARNIEJSZY POLSKI SKOCZEK