Każdy ślub wywołuje wzruszenie u najbliższej rodziny młodej pary. Jednak ta ceremonia była zupełnie inna niż wszystkie.

Niesamowite przeżycie

Jessika i Jefferson byli ze sobą już długi czas, nim postanowili wziąć ślub. Kiedy finalnie doszło do ceremonii, nikt nie spodziewał się, że będzie mieć na niej miejsce takie wydarzenie. To, co zrobił pan młody jest po prostu nie do opisania.

Ceremonia odbywała się bez zakłóceń i wreszcie nadszedł czas na złożenie małżeńskiej przysięgi. Jednak panna młoda nie wiedziała, że będzie ona zupełnie inna niż wszystkie.

W czasie swojej części przysięgi, pan młody nagle odwrócił się w stronę córeczki swojej wybranki, która miała zaledwie 8 lat. Mężczyzna zdecydował, że teraz jest odpowiedni moment, aby wyznać miłość obu kobietom.

Jefferson obiecał dziewczynce, że będzie darzył ja taką samą miłością, jaką na co dzień otrzymuje od mamy. To piękne słowa, które długo zapadną w pamięć zarówno dziewczynce, jej mamie, jak i wszystkim gościom weselnym.

YouTube: Rec On Cine Concept

Słowa pełne emocji

Gdybym miał prosić o coś Boga, to tylko o to, abyś była moją córeczką. Byłbym najdumniejszym ojcem na świecie, mając tak piękną, inteligentną i mądrą córkę jak ty – wyznał pan młody, kierując te słowa do córki swojej partnerki.

Scena ta była niesamowicie przepełniona emocjami i niezwykle wzruszająca. Z oczu wielu gości, a również pary młodej popłynęły łzy wzruszenia. Co więcej, dziewczynka również wyznała miłość swojemu przyszywanemu tacie. To jeszcze mocniej rozczuliło wszystkich zebranych na ceremonii!

Ta niesamowita chwila zostanie na zawsze zapamiętana przez najbliższych pary. Zachowanie pana młodego pokazuje, jak ważne jest mówienie o swoich emocjach i budowanie relacji z najbliższymi!

Jak informował portal "Życie”: TVP W OGNIU KRYTYKI? "WAKACYJNA TRASA DWÓJKI" WZBUDZIŁA WIELE SPRZECIWÓW I KONTROWERSJI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI