Kiedy książę Harry i Meghan Markle przekazali decyzję o rezygnacji z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej w mediach zawrzało. Niedługo po ogłoszeniu tej informacji, para wyjechała z Wielkiej Brytanii, pozostawiając swoją posiadłość Frogmore Cottage zupełnie pustą!

Do kogo teraz będzie należeć rezydencja?

Ostatnio „The Sun” poinformowało, że po niecałym roku, do rezydencji wprowadziła się księżniczka Eugenia, która jest córką księcia Andrzeja. Kobieta zajęła posiadłość Frogmore Cottage razem ze swoim mężem – Jackiem Brooksbankiem. Para niedługo zostanie rodzicami.

Jak informuje portal Pudelek, Meghan Markle oraz książę Harry otrzymali posiadłość Frogmore Cottage w ramach prezentu ślubnego od królowej Elżbiety. Jednak Meghan nie zauroczyła się wystrojem rezydencji i postanowiła, że zaprowadzi w niej generalny remont.

Finalnie wyremontowanie posiadłości kosztowało 2,4 miliona funtów, co daje około 12 milionów złotych. Jak się okazuje, wedle życzenia Meghan wszystkie ściany domu zostały pomalowane wegańską farbą!

Źródło: pagesix.com

Nowi właściciele już się wprowadzili!

Kiedy jednak małżeństwo wyjechało z Wielkiej Brytanii i zamieszkało w Stanach Zjednoczonych, społeczeństwo chciało, aby majątek przeznaczony na remont willi wrócił do skarbu państwa. Jednak teraz wiemy już, że rezydencja nie będzie dalej bezużyteczna.

Jak informują media księżniczka Eugenia oraz jej mąż zajęli posiadłość około dwóch tygodni temu. Nie ulega żadnej wątpliwości, że małżeństwu zależało, aby wprowadzić się dokładnie do tej rezydencji, bowiem znajduje się ona nieopodal Royal Loge – gdzie mieszka obecnie ojciec księżniczki – książę Andrzej wraz ze swoją partnerka – Sarą Ferguson.

Nie jest bowiem niczym dziwnym, że księżniczka Eugenia chce mieć świadomość, że po porodzie może liczyć na wsparcie swoich bliskich, którzy mieszkają niedaleko.

Źródło: express.co.uk

Jak informował portal "Życie": JULIA WIENIAWA JEST ZAKOCHANA PO USZY? JEJ OSTATNI WYPAD W GÓRY Z NIKODEMEM ROZBICKIM ZDRADZIŁ, CO TAK NAPRAWDĘ ICH ŁĄCZY

Przypomnij sobie: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Portal "Życie" pisał również: PAŃSTWO KWAŚNIEWSCY JUŻ NIEBAWEM BĘDĄ OBCHODZIĆ KOLEJNĄ ROCZNICĘ ŚLUBU! MAŁŻEŃSTWO MIMO 41 - LETNIEGO STAŻU NIEUSTANNIE DARZY SIĘ OGROMNYM UCZUCIEM