Jak doskonale wiemy, ostatni czas nie był dla Adama Małysza najłatwiejszy. Jakiś czas temu skoczek poinformował, że uzyskał pozytywny test na koronawirusa. Z tego powodu kilkanaście dni spędził samotnie.

Adam Małysz przeszedł ciężkie chwile

Jak jednak podaje portal Super Express, Adam Małysz jest już zdrowy i postanowił zrekompensować sobie czas kwarantanny. Obecnie wraz z żoną i znajomymi przebywa nad jeziorem i świetnie się bawi!

Adam Małysz sam poinformował swoich fanów o pozytywnym teście na koronawirusa. Jak wyznał prezes PZN, uwagę zwrócił brak odczuwania smaku.

- Po kilku dniach, gdy zjadłem rosół, pomyślałem sobie „źle przyprawiony”. Okazało się, ze to był początek, bo potem na sześć dni straciłem smak i węch. Potem wrócił. A ponadto czułem się nieco zmęczony przy pracach fizycznych - wyznał Małysz.

Instagram @adammalyszofficial

Upragniony wypoczynek skoczka

Po ciężkich chwilach jakie przeszedł skoczek, wreszcie wybrał się na upragniony urlop. Nie ulega wątpliwości, że tego właśnie potrzebował!

- Szybki "wypad" ze znajomymi po kwarantannie. Powiem wam, że brakowało mi wyjazdów - napisał Adam Małysz w swoim poście na Instagramie.

- Miłego wypoczynku pozdrawiam serdecznie;

- Najważniejsze że jest Pan Adasiu zdrowy teraz można nadrobić wszystko. Serdecznie pozdrawiam Pana i całą rodzinę;

- Super! Czy to może Balaton? - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które pojawiły się na Instagramie Adama Małysza pod zdjęciami z wakacji.

Prezes PZN na swoim koncie opublikował kilka zdjęć z wakacji. Nic dziwnego, że tak ważny był dla niego wypoczynek. Już niedługo rozpoczyna się bowiem Letnie Grand Prix, a więc nasz skoczek nie będzie miał zbyt wiele okazji do odpoczynku!

Instagram @adammalyszofficial

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI