Królewska etykieta dokładnie nakazuje, co mogą nosić członkowie królewskiej rodziny. Na szczęście z biegiem lat przepisy łagodnieją i piękne kobiety, które należą do rodziny królewskiej mogą pokazać nieco więcej.

Zmiany w ubiorze księżnej

Jak donosi portal styl.pl, księżna Kate zdecydowała się ostatnio na zmianę swojej stylistki. Jak się okazuje była to bardzo dobra decyzja. Styl księżnej stanowczo się zmienił, a co najważniejsze, obecnie kobieta wygląda olśniewająco.

Księżna Kate nie stroni od koronkowych stylizacji. Tak delikatne sukienki mogą dodawać lekkości, a także odejmować lat. Ostatnia stylizacja księżnej, w której postawiono na błękitną pastelową kreację, do którego idealnie dobrano kapelusz oraz fryzurę sprawił, że księżna wyglądała obłędnie!

Źródło: katemiddletonstyle.org

Jedna z kreacji, którą ostatnio ubrała księżna Kate była bez wątpienia ukłonem w stronę księżnej Diany. Synowa tragicznie zmarłej księżnej założyła suknie pochodzącą z salonu Beulah London, która warta jest, bagatela, 525 funtów.

Źródło: popsugar.co.uk

Księżna Kate wygląda oszałamiająco!

Stylizacje księżnej Kate nabrały niesamowitego szyku. Ostatnio księżna bardzo chętnie zakłada modne w tym sezonie, dwurzędowe sukienki. W jednej ze stylizacji, do takiej zwiewnej białej sukienki, dobrano czarny pasek, kokardkę, a także czarne guziki. Całość przedstawiała się fenomenalnie. Co więcej, widać, że księżna świetnie czuje się w takich stylizacjach.

Źródło: styl.pl

Jedynym modowym niefartem jest wybór kolorowych stylizacji. Jak się okazuje, kiedy księżna postawi na odważne kolory, to zawsze zalicza wpadkę. Dlaczego tak się dzieje?

Co ciekawe, kolorowe stylizacje, szczególnie jeśli przeważają elemty żółte, nie jest zbyt dobrze odbierana w dyplomatycznym środowisku. Warto więc omijać ten kolor szerokim łukiem.

Źródło: goodhousekeeping.com

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI