Matka brytyjskiego księcia Williama miała niemal idealną twarz.

Według złotego podziału jej proporcje są zbliżone do ideału piękna o 89%. Zostało to zgłoszone przez Daily Mail.

Dr Julian De Silva, szef Centrum Chirurgii Plastycznej w Londynie stwierdził, że Diana Spencer ma niemal idealną twarz pod względem proporcji. Korzystając z mapowania komputerowego, przeanalizował twarz księżniczki i stwierdził, że była ona 89,05% zbliżona do ideału.

Księżna Diana nie była jedyną niebieską krwią zbadaną przez lekarza. Tak więc na drugim miejscu była Królowa Jordanii Rania Al-Abdullah. Jej twarz ma 88,9% w idealnych proporcjach. Kończy królewskie trio najbardziej proporcjonalnymi twarzami księżniczki Grace Kelly z Monako, przegrała z rywalką tylko o 1%.

Dwie kolejne pozycje w rankingu zostały podzielone przez żonę księcia Harry'ego, Megan Markle i żonę księcia Williama, Kate Middleton. Markle wyprzedziła Middleton o 1% i zajęła honorowe czwarte miejsce w rankingu z wynikiem 87,4%. W tym samym czasie księżna Cambridge otrzymała 86,8% i zamknęła pierwszą piątkę.

Złoty stosunek to proporcja matematyczna stworzona przez starożytnych Greków do „mierzenia piękna”. To dzięki zasadzie złotego podziału Leonardo da Vinci stworzył obraz doskonałego ciała mężczyzny.

Wcześniej informowaliśmy, że książę Harry przyznał, że smuci go śmierć jego matki — księżnej Diany. Powiedział, że jako dziecko musiał odwiedzić psychologa.

Jak informował portal "Życie": KONTROLERZY ROZPOCZĘLI PRACĘ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, KARY MOGĄ TRAFIĆ DO MILIONÓW POLAKÓW. JAK USTRZEC SIĘ ZAPŁACENIA NAWET 700 ZŁOTYCH

Przypomnij sobie: RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Portal "Życie" pisał również: WZRUSZAJĄCA POSTAWA KSIĘDZA ZASŁUGUJE NA NAŚLADOWANIE. NIEKTÓRZY PORÓWNUJĄ GO DO ŚW. FRANCISZKA, MÓWI, ŻE KAŻDY MA WSTĘP DO KOŚCIOŁA