Fani Wielkiego Pożegnania Lata do ostatniej chwili mieli nadzieję, że sprawy potoczą się po ich myśli. Niestety, decyzja organizatorów jest nieodwołalna.

Fani muzyki rozrywkowej są zrozpaczeni!

Disco polo to jeden z tych gatunków muzycznych, który w naszym kraju cieszy się ogromną popularnością. Gwiazdy, które wykonują przeboje w rytmach disco zarabiają na koncertach ogromne pieniądze, a fani bawią się w najlepsze pod sceną!

Jak jednak informuje portal Pikio.pl w tym roku fani będą musieli poradzić sobie bez jednej z najbardziej rozpoznawalnych wakacyjnych imprez w klimacie disco polo.

Organizatorzy Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie ogłosili, że w tym roku koncert się nie odbędzie. Jaki był powód takiej decyzji?

Mimo, że na koncerty w ramach Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie co roku zjeżdżały się tłumy fanów organizatorzy podjęli decyzję, aby w tym roku zrezygnować z jego organizacji. Jak się okazuje powodem jest oczywiście epidemia koronawirusa, która nie opuszcza naszego kraju od prawie pół roku.

antyweb.pl

Decyzja organizatorów jest ostateczna

- Intensywnie pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy i mieliśmy nadzieję, że będzie mogło odbyć się w dotychczasowej formule, jako impreza masowa z udziałem licznej publiczności. Niestety mimo stopniowego odmrażania koncertów i luzowania obostrzeń sanitarnych, w obecnym stanie prawnym nadal jest to niemożliwe, co zmusiło nas do odwołania tegorocznego wydarzenia - brzmi oświadczenie organizatorów opublikowane na Facebooku wydarzenia.

Niestety, fani disco polo nie będą mogli zobaczyć na scenie takich gwiazd jak zespół Akcent czy też uwielbianego przez tłumy Polaków Zenka Martyniuka.

Oficjalne oświadczenie dotyczące Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie.

Posted by Pożegnanie Lata w Iłowie on Saturday, July 4, 2020

Jak informował portal "Życie”: TVP W OGNIU KRYTYKI? "WAKACYJNA TRASA DWÓJKI" WZBUDZIŁA WIELE SPRZECIWÓW I KONTROWERSJI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA