Bogumila Wander była jedną z najsłynniejszych i najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Zawsze profesjonalna i elegancka kobieta zjednała sobie widzów i nawet teraz, po latach, wciąż o niej pamiętają.

W ostatnim czasie na temat jej stanu zdrowia pojawiło się sporo dyskusji. Jak przypomina portal Pikio, sama Bogumiła Wander uważa, że jej gwiazda zgasła zbyt szybko. Niestety, teraz dopadła ją choroba, z którą codziennie musi się zmagać.

Co się dzieje z Bogumiłą Wander?

Bogumiła Wander była znana z TVP1 oraz TVP2, była także konferansjerką. Fani mogli ją spotkać na scenie Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze.

Bogumiła Wander. Źródło: Youtube
Bogumiła Wander. Źródło: Youtube

Niestety, w drugiej połowie 2018 roku fani zaczęli niepokoić się o ich ulubioną prezenterkę. Kobieta pokazywała się publicznie bez ułożonych włosów i makijażu, co wcześniej się nie zdarzało, a gdy wokół nie było Krzysztofa Baranowskiego, jej męża, wyglądała na zagubioną.

Zauważono, że nosi naszyjnik, a na nim grawer z numerem telefonu. Tak właśnie na jaw wyszła choroba Bogumiły Wander.

Okazało się, że prezenterka zaczyna chorować na Alzheimera, a choroba coraz mocniej daje się jej we znaki. W końcu trafiła do ośrodka opiekuńczo-rehabilitacyjnego.

Bogumiła Wander nigdy nie mówiła za wiele o swoim życiu prywatnym. Teraz, gdy przebywa w ośrodku, nic się nie zmieniło. Wiadomo tylko, że mąż jest dla niej ogromnym oparciem.

Bogumiła Wander. Źródło: Youtube
Bogumiła Wander. Źródło: Youtube

- Nie wyobrażam sobie życia bez Krzysztofa. Ale gdybym nie dała się wtedy podwieźć kapitanowi do domu, nie wiem, gdzie bym była dzisiaj, ani z kim. Myślę, że jestem szczęściarą – mówiła w jednym z wywiadów.

- Trzydzieści pięć lat razem. Kochamy się do dnia dzisiejszego. Krzyś nie przejdzie, żeby mnie nie pocałować. Jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Nie ma między nami kłótni. Wszystko dogadane – mówiła z czułością.

Przypomnij sobie o… SANEPID INFORMUJE O WYKRYCIU KOLEJNEGO OGNISKA KORONAWIRUSA. PROBOSZCZ JEDNEJ Z PARAFII W KRAJU ZAKAŻONY. WIERNI PROSZENI O KONTAKT

Jak informował portal Życie: ISTOTNA DLA PRZYSZŁOŚCI EMERYTÓW INFORMACJA TRAFIŁA DO MEDIÓW. TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ WALORYZACJA EMERYTUR 2021, JAKIE ŚWIADCZENIE OTRZYMAJĄ

Portal Życie pisał również o… BEATA TYSZKIEWICZ KOCHAŁA GO AŻ DO KOŃCA. SEKRET DOTYCZĄCY WIELKIEJ MIŁOŚCI GWIAZDY WYSZEDŁ NA JAW