Jak podaje portal „Pomponik”, Krzysztof Baranowski robi wszystko, żeby poradzić sobie z doskwierającą mu samotnością. Epidemia koronawirusa rozłączyła go z ukochaną żoną, Bogumiłą Wander, która przebywa obecnie w specjalistycznym ośrodku. Baranowski zdecydował o umieszczeniu tam Wander ze względu na stan jej zdrowia.

YouTube

Rosnące obawy

Choć Krzysztof Baranowski nie może się doczekać, kiedy zobaczy swoją żonę, spotkanie to wiąże się z dużą obawą. Nie jest bowiem pewien, czy Bogumiła Wander go rozpozna. O problemach ze zdrowiem legendarnej prezenterki mówiło się już od jakiegoś czasu.

Spekulacje zaczęły się po tym, jak na promocji książki Magdy Gessler, Wander miała przyczepioną do swojej biżuterii zawieszkę, a na niej numer telefonu. Na Alzheimera cierpi także brat Bogumiły, saksofonista Włodzimierz Wander, który od lat mieszka w Chicago.

Najwspanialsza na świecie

Mimo, że choroba wiele zmieniła w życiu pary, nie zmieniła jednego – uczuć Baranowskiego do jego żony. Nadal uważa ją za najcudowniejszą kobietę na świecie. Przez dłuższy czas udawało im się żyć w miarę normalnie. Dziennikarka uwielbiała towarzystwo innych, więc tak długo, jak tylko mogła wychodziła i udzielała się publicznie.

Niestety choroba zaczęła przybierać na sile. Baranowski z cierpliwością odpowiadał na zadawane w kółko te same pytania, starał się wszystko tłumaczyć – zupełnie jak dziecku. I choć przez bardzo długi czas radził sobie samodzielnie, przyszedł dzień, kiedy musiał poprosić o profesjonalne wsparcie.

YouTube

Umieszczenie w ośrodku

Jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa prezenterkę widziano w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym w Konstancinie, znajdujący się w pobliżu ich wspólnego domu. Bogumiła Wander uwielbiała ten dom i nie chciała go sprzedawać. Bunt przeciwko sprzedaży złagodniał dopiero wtedy, kiedy Baranowski obiecał, że po sprzedaży wypłyną razem w rejs.

Kiedy zagrożenie epidemiczne ustąpi Baranowski będzie mógł odwiedzić ukochaną. Tylko czy ona go rozpozna?

Myślicie, że ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan zaskakuje. Co robi gwiazda tuż przed porodem? To zdjęcie budzi zaciekawienie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Synoptycy przewidują gwałtowne zmiany pogody. To może być naprawdę niebezpieczne

O tym się mówi: „Dom” serial, których pokochały miliony Polaków. Zdradzono kulisy powstawania produkcji