Ciąża jest dla większości kobiet czasem pełnym emocji, wyzwań i ciężkiej pracy nad zdrowiem swoim i dziecka rosącego pod sercem. Kobiety często zapominają wówczas o swoich przyjemnościach, które przed ciążą były stałym elementem ich harmonogramu. Małgorzata Rozenek jednak potrafi to wszystko pogodzić.

Gdzie była Małgorzata Rozenek?

Na jednym z licznych zdjęć pewnego salonu piękności, w towarzystwie uśmiechniętych ludzi znalazła się Małgorzata Rozenek.

Instagram/No i pięknie

Jej strój, a szczególnie różowe klapeczki mogą oznaczać dwie rzeczy: albo trafiła do szpitala, albo odbyła sesję w salonie piękności. Oczywistym jest fakt, że miało miejsce to drugie, gdyż za plecami radosnej trójki są drzwi wejściowe do przybytku.

Perfekcyjna Pani Domu, doczekała się także od załogi salonu urodzinowych życzeń.

Okazuje się, że ciąża nie przeszkadza w dbaniu o swoją urodę, co widać u Małgorzaty Rozenek na pierwszy rzut oka! Do salonu przychodzi dość sporo celebrytek, co można zobaczyć w galerii zdjęć na ich koncie na Instagramie.

Instagram/No i pięknie

O tym pisaliśmy: Katarzyna Dowbor pochwaliła się dorosłą córką. Naprawdę trudno je rozróżnić, dziewczyna odziedziczyła wiele po mamie

Zerknij także tutaj: W sieci pojawił się ostatni list księżnej Diany. Napisała go kilka miesięcy przed odejściem

Przypominamy też o: Frekwencja w polskich kościołach niepokojąco spadła. Od lat nie było tak pusto, a COBOS twierdzi, że to nie z powodu koronawirusa. Co się stało