"Fakt" opublikował ostatnio zdjęcia, jakie zrobili ich paparazzi Małgorzacie Foremniak. Aktorka w środku miasta widziana była w towarzystwie mężczyzny, który najwyraźniej jest dla niej kimś bliskim, gdyż na zdjęciach kobieta tryska pozytywną energią i dobrym humorem.

Szczęścia nie ukryjesz

Znana z seriali, filmów i sztuk teartalnych, aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna, lubiana jest przez Polaków między innymi za rolę pani doktor w serialu "Na dobre i na złe", czy za postać żony Popiela w filmie "Stara baśń".

YT

Piękna, utalentowana i popularna Małgorzata Foremniak według doniesień mediów, traktowana jest przez widzianego z nią mężczyznę jak księżniczka.

Fakt

Gdy paparazzi przyglądali się parze, szykowali się właśnie do podróży ślicznym, niebieskim skuterem. Nieznajomy mężczyzna włożył aktorce na głowę kask, za co Małgorzata podziękowała słodkim buziaczkiem.

Fakt

Troska, jaką widać w zachowaniu mężczyzny i to, jak zrelaksowana jest w jego towarzystwie Małgorzata Foremniak pokazują, że niezależnie od łączącej ich relacji, dobrze ona robi aktorce, która zachowując dobry humor odmówiła komentarzy na ten temat.

Nie będę tego komentować.

Pozostaje jedynie życzyć obojgu zdrowia i szczęścia!

O tym pisaliśmy: Wikariusz odważył się odpowiedzieć na niewygodne pytania. Szczerze opowiedział, na co przeznaczane są datki z "tacy"

Zerknij także tutaj: Czy pierwsza komunia święta skończy się wizytą w sanepidzie? Parafia w jednej z polskich miejscowości poszukuje wszystkich uczestników mszy świętej

Przypominamy także o tym: Gdy weszła do mieszkania po długiej nieobecności związanej z kwarantanną, zobaczyła dziwną roślinę wystającą wprost z mebli. Co się stało