Zenek Martyniuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd disco polo w naszym kraju. Jeszcze kilka lat temu mało kto interesował się jego osobą, jednak z biegiem czasu muzyk przerodził się w milionera.

Ile zarabiają gwiazdy?

Jak wiadomo polskie gwiazdy zgarniają niebagatelne sumy za koncerty. Godzina występu kosztuje w ich cenniku nieraz kilkaset tysięcy złotych. Okazuje się jednak, że od pewnego czasu to nie koncertowanie przynosi im największe zyski.

Wiele gwiazd bardzo mocno udziela się w mediach społecznościowych. Nie od dziś wiadomo, że liczba obserwatorów może zapewnić dość pokaźne wypłaty od firm, które korzystają z reklamowania swoich produktów właśnie za pośrednictwem celebrytów.

Ostatnio jednak w sieci pojawiła się reklama, w której główną rolę odgrywa nie kto inny, jak Zenek Martyniuk. W tle słyszymy znany nam hit muzyka „Przez Twe oczy zielone”.

Źródło: radiowawa.pl

Ta kwota przyprawi o zawrót głowy!

Reklama ta dotyczy jednego ze znanych w naszym kraju sklepu oferującego sprzęt elektroniczny. Skąd pomysł żeby to właśnie gwiazdor disco polo wziął udział w spocie?

- Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka - wyjaśniła manager ds. marketingu sieci sklepów z elektroniką, o której spocie reklamowym mowa.

Reklama trwa dokładnie 34. sekundy. Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu „Super Express” za udział w niej Zenek Martyniuk otrzymał milion złotych! Czy zatem na pewno gwiazdorom opłaca się grać koncerty?

Źródło: muzyka.interia.pl

Jak informował portal „Życie”: ANTEK KRÓLIKOWSKI WYBRAŁ JUŻ NOWĄ PARTNERKĘ? W KIM ZAKOCHANY JEST POPULARNY AKTOR

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW