Nie ulega wątpliwości, że Antek Królikowski złamał niejedno kobiece serce. Niezwykle przystojny polski aktor co chwilę zmienia swoje partnerki.

Aktor zakończył związek

Antek Królikowski znany jest między innymi z takich filmów jak „1920. Bitwa warszawska”, „Dom nad rozlewiskiem”, „Bad Boy” czy „Polityka”. Aktor może się pochwalić sporym dorobkiem mimo swojego młodego wieku. Antek Królikowski ma zaledwie 31 lat.

Aktor ma liczne grono fanek, które niewątpliwie przyciąga dzięki swojej niecodziennej urodzie. Jak się okazuje, z jej walorów korzysta także w codziennym życiu.

Antek Królikowski był do tej pory w związkach z praktycznie samymi gwiazdami. Jego partnerkami była Kasia Sawczuk, Laura Breszka, Julia Wieniawa oraz Joanna Jarmołowicz.

Po dość burzliwym rozstaniu z Julią Wieniawą aktor związał się po raz pierwszy z kobietą, która nie miała nic wspólnego z show biznesem. Wybranką jego serca okazała się bowiem Katarzyna Dąbrowska. Para pozostawała w związku przez półtora roku, a kobieta bardzo mocno wspierała Antka po stracie ojca, Pawła Królikowskiego który odszedł w tym roku.

Jak się jednak ostatnio okazało Kasia Dąbrowska i Antoni Królikowski nie są już razem. Co więcej, portal Pomponik.pl donosi, że aktor pokazuje się już z inną kobietą.

Instagram: antek.krolikowski

Czy to nowa wybranka aktora?

- Antek i Aśka weszli i bawili się razem na tej imprezie, ale trudno było stwierdzić, czy jako para, czy dobrzy znajomi - wyznał jeden z informatorów portalu Pudelek.pl . O kogo dokładnie chodzi?

Okazuje się, że aktor pojawił się na przyjęciu w towarzystwie Joanny Opozdy. Co sama aktorka mówi na ten temat?

- Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić - wyznała gwiazda.

Jaka jest jednak prawda na temat ich relacji? Szczegółów dowiemy się pewnie niebawem.

Instagram: asiaopozda

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW