Dorota Rabczewska, znana do tej pory z działalności na scenie muzycznej zdecydowała sięzaangażować w produkcjęfilmów. Jaki będzie tego efekt?

Nowy pomysł Dody

Jak informuje portal radiozet.pl rozpoczynają siępierwsze zdjęcia do filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Produkcja ma opowiedzieć o kulisach seksafery, której ofiarami padły polskie modelki.

Jak się okazuje reżyserkąprodukcji będzie Maria Sadowska, której dziełem są takie produkcje jak „Demakijaż” czy też polski hit „Sztuka kochania”.

Scenarzystkado filmu „Dziewczyny z Dubaju” jest natomiast Mitja Okorn, który napisał scenariusz między innymi do filmu „Planeta Singli”.

- Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" zdemaskują hipokryzję polskiego show-biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. afery dubajskiej, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu - mówi o produkcji sama Doda.

W filmie zobaczymy między innymi takie gwiazdy polskiego kina jak Beata Śbibakówna, Katarzyna Figura czy Jan Englert. Zdjęcia do produkcji będą odbywać sięmiędzy innymi w Dubaju oraz Nicei.

Wiele osób dopatruje siępodobieństwa filmu Dody, do popularnego ostatnio filmu „365 dni” nakręconego na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Czy produkcja Dody również odniesie tak ogromny sukces?

Instagram: dodaqueen

Ten film będzie hitem?

Podobieństwo to dotyczy nie tylko samej tematyki filmu, ale także aktora, który zagra pierwszoplanowąrolę męską. Jak się okazuje, Doda zaangażowała do tej roli przystojnego Włocha.

- Przedstawiam wam odtwórcę głównej roli męskiej. Wkrótce pokaże wam innych aktorów, którzy złamią serce niejednej Polki! - napisała na swoim instagramowym profilu gwiazda.

Jak się okazuje główną rolęzagra Giulio Berruti. 35 - latek rozwija swoją karieręaktorką, natomiast z wykształcenia jest ortodontą.

Co więcej, Giulio zajmuje sięrównież produkcją filmową, a w wolnych chwilach pracuje jako model.

Czy aktor podbije serca Polek? Jak sięokazuje obecnie Giulio jest samotny, wcześniej był związany z Anną Safroncik.

Instagram: giulioberruti

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również:ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW