Jak donosi "Pudelek", celebrytka Blnka Lipińska, kosmetyczka, która zarobiła fortunę na napisanej przez siebie książce "365 dni", wciąż nie może uwolnić się od chodzących za nią krok w krok paparazzich. Była menadżerka klubów nocnych cieszy się ogromną popularnością.

Pudelek

Fenomen krytyki

Niezależnie od tego, czy napisana przez Blankę Lipińską książka spodobała się czytelnikom, czy nie, autorka odniosła ogromny sukces, z którego się cieszy i którego nie zamierza ukrywać. Jest z siebie dumna mimo, że wylała się na nią fala druzgocącej krytyki. Nawiasem mówiąc, skądś ta krytyka się wzięła. Jedyny pomysł jest taki, że wszyscy ci krytycy przeczytali jej książkę!

Na domiar jej sukcesu, jej powieść doczekała się ekranizacji, co jeszcze bardziej rozsierdziło znawców sztuki pisarskiej i filmowej. Na czym zatem polega fenomen krytyki? Im gorętsza i zaciekła, tym większą budzi ochotę, by poznać jej źródło! Sama Blanka postanowiła odnieść się do owej krytyki na mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

To był WSPANIAŁY ROK ❤️❤️❤️ Po brzegi wypełniony pracą 💪🏼💪🏼💪🏼 Jestem wdzięczna 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Za każdy dzień, który minął 🙏🏼 Za każdy popełniony błąd 🙏🏼 Za każdą zdobytą nagrodę 🙏🏼 Za każdą bolesną lekcje 🙏🏼 Za każdy pobity rekord 🙏🏼 Za każde spełnione marzenie 🙏🏼 Za każdy sukces 🙏🏼 Za każde doświadczenie 🙏🏼 Dziękuje Wam za to wszystko ❤️ To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat❤️ To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam ❤️ Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią ❤️ I obiecuje, że w roku 2020 ... ....będę biegła jeszcze szybciej 💪🏼 .....sięgała wyżej 💪🏼 ......i patrzyła dalej 💪🏼 CUDOWNEGO NOWEGO ROKU 🎉🎇✨ Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi...a nadchodzi NOWE 😈

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

To, że się komuś nie podoba ten film… No cóż, ja wciąż nie rozumiem, zadawałam to pytanie parę razy na wywiadach u "specjalistów kinowych": kim jest krytyk? Wiecie, krytyk to jest ktoś, kto zna się na danej dziedzinie. Z tego co wiem, w Polsce nie mamy dobrobytu filmów erotycznych. W ogóle na świecie nie ma dobrobytu filmów erotycznych! Więc jak ktoś jest specjalistą od erotyki, to chciałabym wiedzieć, kto to, bo faktycznie zdanie takiego człowieka by się dla mnie liczyło. Natomiast bardzo wam dziękuję kochani za to, że ucieracie nosa tym wszystkim krytykom, okazując wsparcie tym, że film się wam podoba. Czymże, kimże są krytycy w odniesieniu do milionów fanów?

Instagram/Blanka Lipińska

Na stronie "taniaksiązka.pl", znajduje sie opis (można to tak nazwać) trylogii autorstwa Blanki Lipińskiej. Wielu czytelników lubiących się w splotach zdarzeń, zwrotach akcji i dziwnych zbiegach okoliczności, na pewno znajdą w tych książkach coś dla siebie.

Ludzkie życie może zmienić się w ciągu jednego dnia, czasem nawet poprzez krótkie, pozornie mało istotne spotkanie. Szczęście jesteśmy w stanie utracić tak szybko, jak je zdobyliśmy, w wyniku różnych splotów niefortunnych wydarzeń. Wszystko to posiada “ Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni”.

Zaciekawieni?

O tym pisaliśmy: Plotki o Elżbiecie Jaworowicz potwierdziły się. Główna zainteresowana komentuje medialne doniesienia

Zerknij: Pełnomocnictwo sporządzone notarialnie - na jego podstawie kupisz dom, ale listu na poczcie nie dostaniesz