Elżbieta Jaworowicz jest postacią, którą znają niemal wszyscy Polacy. Popularna prowadząca programu „Sprawa dla reportera” jest jedną z gwiazd polskiej telewizji.

Dziennikarka prowadzi program „Sprawa dla reportera”, który emitowany jest na antenie TVP1, od wielu lat – już od 1984 roku.

I choć jej program miał także przerwy w emisji, to Elżbieta Jaworowicz zawsze mogła cieszyć się zainteresowaniem widzów, którzy z chęcią obserwowali jej poczynania.

Tak jest do teraz – Elżbieta Jaworowicz wciąż wymieniana jest jako jedna z najbardziej popularnych i przede wszystkim lubianych dziennikarek. Teraz potwierdziła doniesienia, które trafiły do mediów.

Elżbieta Jaworowicz. Źródło: Youtube
Elżbieta Jaworowicz. Źródło: Youtube

Elżbieta Jaworowicz potwierdza plotki

Elżbieta Jaworowicz w swoim programie interweniuje w sprawach, które są istotne, a także mogą stawać się powodem do konfliktów. Reporterka ma za zadanie pomóc osobom, których dotyczą sprawy.

Okazało się, że teraz, choć w Polsce pandemia koronawirusa trwa w najlepsze, Elżbieta Jaworowicz wciąż pracuje, gdy tylko pozwala jej na to sytuacja. Jak podaje Pikio, nawet nie zastanawiała się nad emeryturą.

Teraz deklaruje z kolei, że gdy tylko będzie mieć szansę, uda się na Wolę w Warszawie i tam poruszy ważną kwestię. O co chodzi?

- Zacznę od sprawy na warszawskiej Woli, gdzie znana aktorka straciła pieniądze przez nieuczciwego dewelopera. Mieszkanie, za które zapłaciła, przejął syndyk masy upadłościowej, bo deweloper ogłosił upadłość i siedzi teraz w więzieniu – zdradziła.

Elżbieta Jaworowicz. Źródło: Youtube
Elżbieta Jaworowicz. Źródło: Youtube

Choć dewelopera spotkały konsekwencje, aktorka wciąż nie odzyskała swoich pieniędzy. Ta burzliwa sprawa z pewnością będzie ciekawa.

Elżbieta Jaworowicz przyznała, że zdaje sobie sprawę z sympatii widzów, a codziennie napływa do niej około 100 zgłoszeń spraw, które może podjąć w „Sprawie dla reportera”.

Przypomnij sobie o… ANNA BARDOWSKA POKAZAŁA DZIECKO. DO KOGO PODOBNA JEST DZIEWCZYNKA

Jak informował portal Życie: NIE MILKNĄ ECHA PO EMISJI KONCERTU W TVP. ORGANIZATORZY ZABRALI GŁOS W SPRAWIE WYDARZENIA, ZENEK MARTYNIUK WIELKĄ GWIAZDĄ KRYTYKOWANEGO SHOW

Portal Życie pisał również o… LEKARZ PO BADANIU USG NAMAWIAŁ KOBIETĘ NA PRZERWANIE CIĄŻY. NIE ZGODZIŁA SIĘ. CO STAŁO SIĘ PO KILKU MIESIĄCACH?