Jak podaje portal „Lelum”, w trakcie badania USG lekarz przekazał przyszłej mamie niepokojące informację, że jej maluszek ma liczne wady genetyczne. Eksperci nie mieli wątpliwości, że przerwanie ciąży było najlepszym rozwiązaniem. Kobieta nie zamierzała się na to zgodzić. Po kilku miesiącach już wiedziała, że podjęła najlepszą decyzję.

Niecodzienne dziecko

Ciąża jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu kobiety, choć oczywiście wiążę się z wieloma nieprzyjemnymi dolegliwościami. Jednak nic nie cieszy tak, jak fakt, że na świecie pojawi się mały człowiek. Każdy rodzic chce żeby maleństwo urodziło się zdrowe, czasem jednak pojawiają się u rozwijającego się w brzuchu maluszka choroby genetyczne.

Taką złą informację w trakcie badania USG usłyszeli od lekarza Sara Heller i Chris Eidam. Ich mały synek nie rozwijał się prawidłowo, a każde kolejne badanie wykazywało ich coraz więcej. Lekarz doradzał rodzicom przerwanie ciąży, bo życie chłopca wiązałoby się z dużym cierpieniem. „Tak długo, jak nasz syn oddycha, będzie na tym świecie i zawalczymy o niego” – zapewnił ojciec chłopca.

Gepostet von Sara Heller am Mittwoch, 14. Dezember 2016

Bezinteresowna pomoc

Tak, jak zapowiadali lekarze, chłopiec urodził się z szeregiem wad genetycznych. Doszło u niego do rozszczepienia wargi oraz podniebienia. Różnił się od swoich prawidłowo rozwijających się rówieśników. Spacery z Brodym praktycznie zawsze wiązały się z przykrymi komentarzami ludźmi lub wieloma zbędnymi pytaniami.

Znalazł się jednak ktoś, kto postanowił odmienić życie chłopca. Rodzice nie mogli uwierzyć, kiedy kelnerka z restauracji, do której poszli poinformowała ich o wyjątkowej niespodziance. Rodzina otrzymała od tajemniczego darczyńcy 1000 dolarów. Pieniądze przeznaczono na operację chłopca, która zupełnie zmieniła wygląd jego twarzy.

Gepostet von Sara Heller am Sonntag, 9. Oktober 2016

This big boy is 23 months old today! Celebrating with some alternative communication speech therapy and a trip to the dentist Monday.

Gepostet von Sara Heller am Freitag, 7. September 2018

Rodzice nie mieli wątpliwości, że decyzja o urodzeniu chłopca była najlepszą w ich życiu.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Fryzjerka długo nie zapomni tego klienta. Widząc rachunek nie mogła powstrzymać łez

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski ujawnia, że czekają nas ciężkie czasy. Przyjdzie coś, co dotknie każdego i całkowicie zmieni świat

O tym się mówi: Kasia Kowalska w ostrych słowach o koncercie emitowanym w TVP z okazji Dnia Matki. Wokalistka zadrwiła z Telewizji Polskiej