Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego odkryć zdaje się czerpać nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Pochodzący z Człuchowa mężczyzna co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wizjami. Okazuje się, że mogą się one sprawdzić, o czym mówią teraz eksperci.

Krzysztof Jackowski bacznie przygląda się sytuacji, jaka ma miejsce w polskiej i światowej polityce oraz gospodarce. Przed wprowadzeniem jakichkolwiek obostrzeń związanych z koronawirusem miał swoje przypuszczenia dotyczące gospodarki.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube

Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami kolejną wizją

„W dużej mierze zatraciliśmy pokorę do otaczającej nas rzeczywistości, do ludzi rzeczywiście nielicznych, ale biednych. My im coś z litości damy, ale my ich nie przytulimy do siebie, my z nimi nie porozmawiamy. Oni nie nadążyli w tym pędzie szczurów. Możemy im coś rzucić, żeby nie byli głodni” – mówił Krzysztof Jackowski.

Portal Pomponik.pl przywołuje także resztę słów proroka, które brzmią bardzo poważnie.

„Ta mądrość nazywa się upokorzeniem. Ta mądrość nazywa się głód. Ta mądrość nazywa się lęk przed jutrem. Ta mądrość nazywa się jestem gorszy od wielu z Was. Od takich ludzi możemy się bardzo wiele nauczyć, bo tak naprawdę przez ten dobrobyt wyalienowaliśmy się z takiego myślenia, że nie daj Bóg możemy zachorować, możemy cierpieć, możemy być biedni” – wyjaśniał.

Dodał także, że władze doskonale wiedzą, co nastąpi za jakiś czas, jednak milczą.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube

„My teraz zapomnieliśmy, jak to smakuje. My teraz uważamy, że taka sytuacja to jest przegrana życia. Nie. My musimy zrozumieć, że tak jest, że to nic nie jest na zawsze. Ja nie mam złudzeń. Obserwując naszych polityków, oni wiedzą, że sytuacja idzie trudna i próbują nam to jakoś między zdaniami powiedzieć. Na razie to do nas nie dociera” – podsumował.

Sądzicie, że Krzysztof Jackowski ma rację?

Przypomnij sobie o… MINISTERSTWO ZDROWIA POINFORMOWAŁO O STANIE CHORYCH W POLSCE NA 28 MAJA. ROŚNIE LICZBA ZAKAŻONYCH

Jak informował portal Życie: FRYZJERKA DŁUGO NIE ZAPOMNI TEGO KLIENTA. WIDZĄC RACHUNEK NIE MOGŁA POWSTRZYMAĆ ŁEZ

Portal Życie pisał również o… ZAPIS W TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ SPRAWI, ŻE POLACY NIE BĘDĄ MUSIELI SPŁACAĆ DŁUGÓW? EKSPERCI ZAUWAŻYLI PEWIEN ISTOTNY SZCZEGÓŁ