Jak podaje portal „Lelum”, fryzjerka nie mogła uwierzyć własnym oczom widząc, jak duży napiwek zostawił jej jeden z klientów. Kobieta otrzymała 2500 tysiąca dolarów napiwku. Nie spodziewała się podobnego gestu ze strony klienta, któremu w trakcie rozmowy przyznała, że jest w trudnej sytuacji finansowej.

Samotna matka

Fryzjerka z USA samotnie wychowuje synka. Tymczasem zakład fryzjerski, w którym kobieta pracuje znalazł się w trudnej sytuacji finansowej związanej z koronawirusem, co przełożyło się na kiepską sytuację budżetu domowego kobiety. Swoim ciężkim położeniem i obawami o przyszłość fryzjerka podzieliła się z klientem, którego strzygła.

Nie był to stały klient salonu, trafił tam zupełnym przypadkiem. Kobieta nie spodziewała się, że mężczyzna okaże jej wsparcie, którego tak bardzo potrzebowała. Zrobił to, po cichu, nie obnosząc się ze swoim gestem.

Pixabay

Wzruszający gest

Salon fryzjerski, w którym pracuje kobieta opisał całą sytuację w mediach społecznościowych. Pracownicy nie mogli wprost uwierzyć w jego hojność i dobre serce. Tym bardziej, że klient nie był stałym bywalcem salonu, bo dopiero co przeprowadził się do miasta.

Obcinająca go Ilisia Novotny, w trakcie cięcia odbywała zwykłą pogawędkę. Kobieta opowiedziała klientowi o tym, jak koronawirus i zamrożenie działalności salonu wpłynęło na pogorszenie sytuacji finansowej zakładu i jej samej. Wyznała również, że obawia się o przyszłość swojego syna.

Hojny napiwek

Klient opłacił rachunek, a wychodząc z salonu dość tajemniczo zapewnił, że to nie jest pomyłka i po prostu wyszedł. Kiedy pracownica zerknęła na rachunek nie dowierzając własnym oczom. Ilisia dostała aż 2500 dolarów napiwku, co pomogło jej opłacić rachunki. To jednak nie wszystko.

Klient zostawił napiwki także dla innych pracowników salonu. 500 dolarów otrzymała kasjerka, 1000 dolarów menadżer zakładu fryzjerskiego. Kolejne 1800 dolarów napiwku zostało podzielone pomiędzy pozostałych pracowników.

Facebook/Country 106.7

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Osiołek, który zachowuje się jak pies, podbił serca internautów. Jego wyczyny wywołują salwy śmiechu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polskie władze znoszą nakaz noszenia maseczek, wirusolodzy przedstawili swoje zdanie na ten temat. Polacy mogą czuć się zdezorientowani

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla seniorów. Rząd wprowadza nowe zasady waloryzacji. Kto na tym skorzysta