Dagmara Kaźmierska jest gwiazdą polskiego reality show „Królowe życia”. Okazuje się, że praca na planie nie jest najłatwiejsza zarówno dla producentów, jak i dla samej gwiazdy.

Program cieszy się ogromną popularnością

Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej charakterystyczną osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma w sobie niesamowite pokłady energii i wszędzie jest jej pełno. Jednak okazuje się, że potrafi być także bardzo kapryśna i nie kryje swojego niezadowolenia.

Jak donosi portal Pikio.pl, ostatnio głos na temat tego, jak pracuje się z gwiazdą zabrali producenci programu. Co dokładnie powiedzieli?

Instagram: queen_of_life_77

Jak wygląda praca na planie?

- Zasadniczo z każdą z naszych gwiazd pracuje się dobrze, czasami bywa jednak ciężko. Najbardziej temperamentną i zadziorną bohaterką jest Dagmara. Konflikty z nią wybuchają szybko, ale też równie szybko gasną - wyznał producent oraz reżyser programu "Królowe życia”- Piotr Wąsiński,

Widzowie programu doskonale wiedzą, że Dagmara zazwyczaj mówi to, co myśli i niezbyt zwraca uwagę na konsekwencje swoich słów. Ma to swoje wady, jednak pozwala na poznanie gwiazdy takiej, jaka jest naprawdę, bez zbędnych masek.

- Jest wiele trudnych momentów, ale jednym z najtrudniejszych jest selekcja, której dokonujemy podczas montażu. O ile w trakcie realizacji nie mamy wpływu na to, co się dzieje, to na montażu musimy wybrać te najciekawsze fragmenty - skomentował Piotr Wąsiński.

Okazuje się zatem, że praca na planie programu „Królowe życia” jest dość wymagająca, jednak na pewno daje dużo radości i doświadczeń.

Instagram: queen_of_life_77

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW