Dagmara Kazimierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

Dagmara Kazimierska screen WP Gwiazdy
Dagmara Kazimierska screen WP Gwiazdy

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Jakiś czas temu, Dagmara uległa wypadkowi, podczas którego doznała poważnego uszkodzenia nóg.

Lekarze stan jej kończyn, uważają za poważny, o czym gwiazda poinformowała na swoim Instagramie.

Od tego czasu Dagmara przeszła już drugą operację. Po operacjach Daga przeszła jeszcze serie długich i wymagających zabiegów rehabilitacyjnych.

Dagmara Kazimierska chodzi o własnych nogach

Na szczęście włożone w nie trudny zarówno jej jak i specjalistów, przyniosły efekty. Kazimierska zrobiła pierwszy krok bez pomocy kul ortopedycznych.

To jest coś wspaniałego móc chodzić na własnych nogach !!! BEZ KUL I BEZ WÓZKA. Dbajcie o zdrówko Kochani" - napisała Dagmara pod zamieszczonym na Instagramie nagraniem.

Przypomnij sobie o: Małopolska: sporo zakażonych i wyleczonych w województwie. Sanepid podał nowe dane

Jak informował portal Życie: Utrudnienia dla kierowców do końca wakacji. Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy jednej z ulic

Portal Życie Kraków pisał również o: Trwają prace przy budowie estakad kolejowych. Na jakim są etapie