Przez jakiś czas Kuba Wesołowski oraz jego żona, Agnieszka niechętnie dzielili się z fanami tym, co działo się w ich życiu. Jednak w ostatnim czasie znów często są aktywni w mediach społecznościowych. Czy oznacza to, że ich życie wraca do normy?

Co działo się w rodzinie Wesołowskich?

Przez jakiś czas na profilach społecznościowych Kuby Wesołowskiego oraz jego żony nie pojawiały się nowe posty. Media domyślają się, że para przechodziła trudne chwile w związku z chorobą ich córki, jednak Wesołowscy nie potwierdzili tych informacji.

Fani kierowali swoje podejrzenia właśnie w kierunku problemów zdrowotnych małej Różyczki, bowiem Kuba Wesołowski bardzo mocno zaczął udzielać się z fundacji Nasze Dzieci. Fundacja ta zajmuje się pomocą dzieciom, które cierpią z powodu różnych chorób onkologicznych.

Po tym ciężkim czasie na profilu żony Kuby Wesołowskiego pojawiło się zdjęcie, z podpisem w którym kobieta wyraźnie podkreśliła że rodzina ma za sobą ciężkie chwile, jednak nie chce publicznie rozmawiać na ten temat.

Instagram: jakubwesolowski

Wszystko wraca do normy?

Jednak jak się okazuje, nad rodziną Wesołowskich chyba znów pojawiło się słońce, które rozgoniło ciemne chmury. Jak donosi portal Pomponik.pl ostatnio na profilu Kuby Wesołowskiego pojawiło się zdjęcie z ukochaną córeczką.

Co więcej, również żona aktora podzieliła się wzruszającym postem z okazji rocznicy ślubu pary.

- To, co najlepszego w moim życiu, czyli Różyczka, wydarzyło się właśnie w ostatnich latach i za to jestem ogromnie wdzięczna! Dziękuję Ci, Kochanie, za naszego Skarba i sześć lat małżeństwa - napisała.

Co ciekawe, okazuje się że para myśli o powiększeniu swojej rodziny. Mówił o tym otwarcie Kuba Wesołowski.

- Uważam, że im team jest liczniejszy, tym lepiej. Kiedyś myślałem, że nikogo nie będę w stanie kochać tak, jak kocham moją żonę, a potem pojawiła się Róża... Teraz myślę sobie, że nie mógłbym nikogo więcej kochać równie mocno, jak je dwie, co pewnie też okaże się nieprawdą - wyznał aktor podczas jednego z wywiadów.

Czy możemy zatem liczyć, że już niedługo rodzina Wesołowskich powiększy się o kolejnego członka? Wszystko na to wskazuje. Tymczasem para cieszy się ze wspólnie spędzonych chwil ze swoją córeczką.

Instagram: jakubwesolowski

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ