Krzysztof Ibisz jest znanym prezenterem Telewizji Polsat. Dziennikarz mimo wielu zawodowych obowiązków zawsze znajduje czas dla swoich bliskich.

Krzysztof chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Prezenter ostatnio pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciami z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz oraz ich synem Vincentem.

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z synem

Vincent jest owocem związku Krzysztofa Ibisza z Anną Nowak-Ibisz. Byli oni parą przez cztery lata. Dziesięć lat temu postanowili się jednak rozwieść. Krzysztof i Anna wciąż utrzymują jednak ze sobą kontakt i mają dobre relacje.

Wszystko ze względu na ich syna Vincenta. Chłopak ma już czternaście lat, a dzięki temu, że Ibisz i jego była żona Anna mają ze sobą przyjazne stosunki, mógł poczuć miłość zarówno matki, jak i ojca.

Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com
Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com
Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com

Krzysztof Ibisz ma kolejną żonę?

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych. W swoim życiu zawarł dwa związki małżeńskie, jednak zarzekał się, że nigdy nie zrobi tego po raz kolejny.

Z ostatnich informacji wynika jednak coś innego. W ostatnio opublikowanym przez Ibisza nagraniu na Instagramie wyraźnie widać, że jest on ubrany w garnitur, obok siedzi kobieta ubrana w białą suknię, a sam mężczyzna dumnie prezentuje obrączkę na palcu.

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ