Monika Zamachowska jest znaną dziennikarką, przez lata związana była z Telewizją Polską. Była autorką i współautorką programów: „Kulty Popkultury”, „Teleadwokat”, „Europejczycy”, „Strefa Otwarta”, czy „Orzeł czy reszka”.

Monika Zamachowska jakiś czas temu straciła pracę

Największą popularność przyniósł jej jednak program „Europa da się lubić”. Show z udziałem obcokrajowców opowiadających o swoich kulturach skradł serca widzów w latach 2003-2008. Pojawił się także ponownie w 2019 roku.

Monika Zamachowska była także gospodynią „Pytania na Śniadanie”, gdzie występowała w duecie z Michałem Olszańskim. Niestety po 25 latach pracy dla stacji TVP2 dziennikarka została zwolniona, a jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska.

Monika Zamachowska. Źródło: Instagram
Monika Zamachowska. Źródło: Instagram

Monika Zamachowska opowiada o nieprzyjemnych skutkach kwarantanny

Monika Zamachowska była szczera ze swoimi fanami i w jednym z ostatnich postów w mediach społecznościowych napisała o nieprzyjemnych skutkach epidemii koronawirusa i kwarantanny.

Ze względu na to, że dziennikarka długo przebywała w domu, często sięgała po.. jedzenie. Jak sama określiła Zamachowska „po trzech miesiącach nieustannego żarcia, chyba nie ma wyjścia”. Dziennikarka wybrała się na siłownię i dam dała swojemu ciału niezły wycisk.

Zdaniem wielu fanów, którzy skomentowali post dziennikarki, nie ma ona na co narzekać. Jej figura wygląda zachwycająco i nie widać po niej żadnych efektów ubocznych kwarantanny.

Monika Zamachowska. Źrodło: instagram.com
Monika Zamachowska. Źrodło: instagram.com
Monika Zamachowska. Źrodło: instagram.com

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ