Jak donosi "Pikio", znany wszystkim tytuł śniadaniowego programu - "Dzień dobry TVN" zniknie z ekranów. Oglądany od piętnastu lat ulubiony program ma zniknąć z anteny. Jakie są powody? Twórcy wyjaśniają.

Wielkie zmiany w ramówce TVN

Zarówno Marcin Prokop, jeden z prowadzących program "Dzień dobry TVN", jak i kierownictwo kanału zabrali głos w tej sprawie po tym, jak internauci podnieśli w sieci alarm na wieść, że "Dzień dobry TVN" ma już nie być. Na szczęście to tylko tak strasznie brzmi, a prawda jest mniej przykra, niż może się wydawać.

Wakacyjne plany TVN-u

Te spore zmiany w ramówce stacji, związane są z nadchodzącymi wakacjami, które chyba w każdej telewizji generują spore "przemeblowanie" w planie dnia. Jedną z tych zmian, jest właśnie zmiana tytułu programu śniadaniowego z "Dzień dobry TVN", na "Dzień dobry wakacje". W prawdzie jeszcze nie wiadomo, czy zmienią się wszyscy prowadzący, jednak z wyjaśnień Marcina Prokopa wynika, że pojawi sie w "dzień dobry wakacje" wraz z Dorotą Wellman.

YT

Odwiedzający TVN goście, w okresie wakacyjnym nie będą uświtniać programu w znanym widzom otoczeniu. Czas umili specjalnie przygotowane, wakacyjne studio w plenerze, które na pewno będzie cieszyło oko, a także ucho odgłosami natury.

Wyjaśnienia Marcina Prokopa powinny nieco uspokoić zdziwionych fanów programu.

YT

Jeżeli ktoś nie przeczytał w całości, to rzeczywiście mógł się poczuć zaskoczony. Także wszystkie rozkołatane serca uspokajam: wszystko jest dobrze, wujek Marcinek i cioteczka Dorotka wracają już niedługo. (...) Na razie zrobimy sobie krótkie wakacje, żeby zebrać siły, zregenerować się i ruszyć do nowego boju.

O tym pisaliśmy: Ogromnie istotny apel policji w TVP Info. Zbliżają się wakacje, wszyscy powinniśmy zachować wzmożoną czujność

Zerknij też tutaj: Bezdomny kot mógł stracić możliwość oddychania przez zbyt ciasną obróżkę, gdyby nie pracownicy jednej z polskich firm. Dali zwierzęciu nowe życie

Przypominamy: Zdumiewające wyznanie żony Macieja Stuhra. Czy jego wybranka zabroni mu wypowiadać się publicznie