Maciej Stuhr jest nie tylko popularnym aktorem i felietonistą, ale również osobą zaangażowaną w sprawy dotyczące naszego kraju. Głośno komentuje to, co dzieje się w Polsce – a nie ze wszystkimi działaniami władz się zgadza. Wydaje także opinie na temat ruchów społecznych w Polsce.

Jego wypowiedzi są bardzo odważne, czasami dyskusyjne. Komentuje nie tylko politykę, ale także najważniejsze wydarzenia w Polsce. Tymczasem żona Stuhra zdecydowała się na wyznanie dotyczące właśnie aktywności aktora.

Żona Macieja Stuhra powiedziała całą prawdę o jego aktywności

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr są małżeństwem od 2015 roku. Wybranka aktora to psychodietetyk, a także autorka książek dotykających zagadnień zdrowotno-żywieniowych.

Maciej Stuhr z żoną. Źródło: onet.pl
Maciej Stuhr z żoną. Źródło: onet.pl
Maciej Stuhr z żoną. Źródło: onet.pl

W ostatnim czasie na jej prywatnym blogu pojawił się wpis pt. „Zakładam mężowi kaganiec”.

„Nie spodziewałam się, że jako szczęśliwa kobieta w partnerskim związku będę próbowała zakazać czegoś mojemu mężowi. Ale przelało się. Zakładam kaganiec mężowi. Boję się o niego i o nas” – oświadczyła.

„Może myślicie, że przesadzam. Ja mówię to z perspektywy żony. Skończyły się kilkumiesięczne zdjęcia, jest kilka dni kiedy mąż może zrobić zakupy, odebrać dziecko ze szkoły albo zjeść z nami obiad. Ale musi iść rozmawiać o pracy nad serialem (tu pytania kończą się po 5 minutach) i zaczynają się pytania o politykę.”

„Bo to się klika, bo to ludzi elektryzuje – co znowu powie Stuhr. (...) A potem wpada to w młynek medialny, z kontekstu wyrwane są słowa, połączone bez sensu, zacytowane przez jedno medium i idzie dalej w świat” – opowiada.

Maciej Stuhr z żoną. Źródło: pomponik.pl
Maciej Stuhr z żoną. Źródło: pomponik.pl
Maciej Stuhr z żoną. Źródło: pomponik.pl

Dodała, że przez swoje opinie Maciej Stuhr naraża się innym, a on i jego rodzina otrzymują nawet groźby.

„Niestety za tym niezrozumieniem, przekłamaniem i intensywnością idzie nienawiść, idą groźby i agresja. Dostajemy dziesiątki telefonów (zarówno w dzień, jak i w nocy) z pogróżkami i wyzwiskami. (...) Mówię o osobach, które czynią wysiłek, aby zdobyć numer, zadzwonić, skonfrontować się z naszym głosem, telefonem, pocztą głosową – i zagrozić nam.”

„Mówię o osobach, które nie tylko zza szklanego ekranu monitora, ale twarzą w twarz, wobec męża z żoną i ojca z dziećmi na stacji benzynowej rzucają wyzwiskami. (...) Zakładam kaganiec mężowi. Maciej Stuhr nie odpowie na pytania o wybory prezydenckie” – poinformowała.

Przypomnij sobie o… EKSPARTNER ALICJI BACHLEDY-CURUŚ WDAŁ SIĘ W NOWY ROMANS. COLIN FARRELL WIDUJE SIĘ ZE ZNANĄ GWIAZDĄ HOLLYWOOD

Jak informował portal Życie: KOBIETY SPOD TYCH ZNAKÓW ZODIAKU SĄ NAJLEPSZYMI MATKAMI. DOBRO DZIECI JEST DLA NICH NAJWAŻNIEJSZE

Portal Życie pisał również o… KAŻDY CHOĆ RAZ MIAŁ TEN SEN. JEGO ZNACZENIE JEST ZADZIWIAJĄCE