Agnieszka Woźniak - Starak przeszła ostatnio przez ciężkie chwile. Czy jej życie wraca do normy?

Trudne życie dziennikarki

Agnieszka Woźniak - Starak urodziła się w 1978 roku w Warszawie. Na samym początku swojej kariery pracowała w Radiowej Jedynce. Mogliśmy ją oglądać także w TVP, gdzie była prowadzącą programy „Kawa czy herbata”, „Pytanie na śniadanie” i wiele innych.

W 2013 roku podjęła natomiast współpracę ze stacją TVN, gdzie prowadziła między innymi program „Ameryka Express!”.

Agnieszka Woźniak - Starak dwukrotnie wyszła za mąż. Po raz pierwszy miało to miejsce w 2008 roku, jednak w 2015 roku jej małżeństwo z Adamem Badziakiem rozpadło się.

W 2016 roku dziennikarka poślubiła Piotra Woźniaka - Staraka. Jednak ich małżeństwo również nie trwało długo.

Jak doskonale pamiętamy, w ubiegłym roku Piotr Woźniak - Starak zginął w tragicznych okolicznościach na jeziorze Kisajno, kiedy para przebywała w ich posiadłości na Mazurach.

Nie ulega wątpliwości, że był to dla Agnieszki Woźniak - Starak bardzo trudny czas. Dziennikarka postanowiła nawet zawiesić swoją działalność w mediach. Do pracy wróciła niedawno, bowiem w marcu tego roku. Obecnie jest prowadzącą audycję „Life Balance” w Newonce.radio.

Instagram: aga_wozniak_starak

Wszystko wraca do normy?

Jak podaje portal Pomponik.pl ostatnio fotoreporterzy przyłapali dziennikarkę kiedy to zmierzała do pracy w radio. Jak się okazuje, Agnieszka Woźniak - Starak promienieje dobrą energią.

W świetnej stylizacji i z uśmiechem na ustach radośnie zmierzała, aby poprowadzić swoją audycję. Podczas drogi do pracy prowadziła bardzo żywą rozmowę przez telefon.

Czy to oznacza, że dziennikarka poradziła sobie z przeszłością i postanowiła znów cieszyć się życiem?

Zdjęcie zaczerpnięte z portalu Pomponik.pl

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ