Czy wspólny biznes po rozstaniu to dobry pomysł? Na jaki pomysł wpadła Dominika Tajner i dlaczego chce w niego zaangażować Michała Wiśniewskiego?

Nowy pomysł Dominiki Tajner

Jak się okazuje, Dominika Tajner chce rozkręcić swój nowy biznes. Jak wyznała w wywiadzie z dziennikarzem portalu Fakt.pl, wpadła na pomysł aby zostać organizatorką wesel. Co dokładnie zamierza robić?

Organizator wesel to zupełnie nowy zawód w naszym kraju. Osoba taka zajmuje się przygotowaniem całego wesela, kierując się wymaganiami oraz upodobaniami młodej pary. Jak się okazuje, mimo że w Polsce jest obecnie niewiele osób zajmujących się tą branżą to cieszą się oni niemałą popularnością.

Dominika Tajner nie ukrywa, że ma głowę pełną pomysłów. Nie chciała jednak zdradzić jakie dokładnie wesela będzie organizować, jednak nadmieniła, że będzie to coś czego dotychczas nie było w naszym kraju.

Instagram: dominika_tajner

Skąd pomysł na biznes?

Dominika Tajner wyznała także, że nie lubi komedii romantycznych, a pomysł na biznes w branży weselnej narodził się kiedy zajmowała się organizacją eventów.

Co więcej, kobieta wyznała że jest dość wymagającą szefową i wymaga wiele od swoich pracowników, jednak mimo tego jest miła i uwielbia pracować z ludźmi.

Dominka Tajner wyznała także, że w biznesie będzie uczestniczył także jej były mąż, Michał Wiśniewski. Nie będzie on jednak partnerem biznesowym swojej byłej żony. Jednak z racji tego, że występuje na weselach, Dominka Tajner wyznała, że oczywiście będzie proponować swoim klientom, aby to właśnie jego wybrali na swoje wesele.

Jest to więc idealny przykład na to, że po zakończeniu długiego związku można utrzymywać ze sobą poprawne, a nawet bardzo dobre relacje.

Instagram: dominika_tajner

Jak informował portal „Życie”: MINĘŁY DOKŁADNIE DWIE DEKADY, ODKĄD LIDERA CHŁOPCÓW Z PLACU BRONI NIE MA JUŻ Z NAMI. ZDARZENIE Z UDZIAŁEM BOGDANA ŁYSZKIEWICZA PAMIĘTA SIĘ DO DZIŚ

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ