Nie ulega wątpliwości, że Anna Dymna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego kina. Wiele osób było pod wrażeniem jej urody. Aktorka zajmowała się jednak nie tylko aktorstwem.

Jak potoczyło się życie gwiazdy?

Jak wiadomo Anna Dymna jest również założycielką fundacji „Mimo wszystko”, która zajmuje się osobami niepełnosprawnymi oraz znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej.

Ponadto aktorka prowadzi także wykłady dla krakowskich studentów aktorstwa. Jednak epidemia koronawirusa mocno wpłynęła na życie Anny Dymnej.

Jak podaje portal Pikio.pl Anna Dymna jest bardzo częstym gościem wielu programów, w których to opowiada o swoim życiu oraz o swojej fundacji, której poświęca ogromną część swojego czasu.

Ostatnio Anna Dymna była gościem dziennikarzy portalu Plejada.pl. W wywiadzie jakiego tam udzieliła dokładnie opowiedziała o swoim związku z Wiesławem Dymnym. Co więcej, aktorka wyznała także jak ważny jest dla niej jej jedyny syn, Michał.

Jak się okazuje, syn Anny Dymnej ma obecnie 35 lat, jednak nieustannie pozostaje w rewelacyjnych kontaktach ze swoją mamą. Kiedy tylko w naszym kraju ogłoszono epidemię koronawirusa mężczyzna ruszył jej z pomocą.

Anna Dymna ma powody do dumy

To właśnie dzięki jego działaniom Anna Dymna nadal mogła prowadzić wykłady dla swoich studentów wykorzystując do tego celu łączność internetową. Dzięki temu studenci pozostający pod opieką aktorki nie stracili swoich zajęć.

Dodatkowo Michał Szot, nieustannie pomagał Annie Dymnej oraz jej obecnemu partnerowi, Krzysztofowi Orzechowskiemu, którzy włożył ogromy wkład w wychowanie syna Dymnej. Jak się okazuje Michał regularnie robił zakupy, które dowoził im do domu, aby nie musieli narażać się na kontakt z ludźmi, którzy mogą być zakażeni koronawirusem.

Jest zatem pewne, że Anna Dymna może być niesamowicie dumna z tego, jak dobrze wychowała swojego syna.

Jak informował portal „Życie”: MINĘŁY DOKŁADNIE DWIE DEKADY, ODKĄD LIDERA CHŁOPCÓW Z PLACU BRONI NIE MA JUŻ Z NAMI. ZDARZENIE Z UDZIAŁEM BOGDANA ŁYSZKIEWICZA PAMIĘTA SIĘ DO DZIŚ

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ