Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Barbara Kurdej-Szatan pewne sprawy stara się zostawić dla siebie. Czasem jednak pokazuje fanom prywatne fotografie.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram

Fani z chęcią obserwują ich karierę, jednak czekają również na pewne smaczki, które wzbudzają jeszcze większe emocje niż kolejne osiągnięcia słynnej pary.

Rodzina Basi Kurdej-Szatan powiększyła się

Jaki czas temu Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan potwierdzili sensacyjne doniesienia mediów – oznajmili światu, że ich rodzina się powiększy.

Jak zwraca uwagę Pomponik, choć do porodu zostało jeszcze trochę czasu, to jednak w rodzinie Basi i Rafała już teraz znalazł się nowy członek! To spełnienie marzeń ich córki, Hani.

Basia Kurdej-Szatan zdecydowała się na wzięcie do domu małego psiaka. Hania od dawna marzyła o zwierzaku, a teraz aktorka przygarnęła malutką suczkę.

Basia Kurdej-Szatan z Betty. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan z Betty. Źródło: Instagram

„Nasza nowa domowniczka. Oto księżniczka Betty. Zwariowaliśmy ze szczęścia” – podpisała zdjęcie, które dodała na Instagramie.

Pomponik donosi, że sunia ma dwa miesiące. Jest bardzo zabawna i zwariowana, więc bardzo pasuje do rodziny Basi! Już teraz stała się oczkiem w głowie wszystkich domowników.

Wygląda na to, że Betty będzie się wychowywać razem z najmłodszą pociechą państwa Szatanów.

Przypomnij sobie o… RAFAŁ TRZASKOWSKI I MAŁGORZATA TRZASKOWSKA MOGĄ JUŻ ROZPOCZĄĆ ŚWIĘTOWANIE. MAJĄ POWODY DO RADOŚCI

Jak informował portal Życie: KURIOZALNA SYTUACJA MOŻE STAĆ SIĘ UDZIAŁEM LEKARZY PRZEZ „TARCZĘ 4.0”. MOGĄ NAWET ODBYĆ KARĘ POZBAWIENIA WOLNOŚCI, EKSPERCI OSTRZEGAJĄ

Portal Życie pisał również o… DZIWNY NALOT NA POPULARNYCH OWOCACH POWINIEN NAS MOCNO ZANIEPOKOIĆ. JEST NIEKORZYSTNY DLA NASZEGO ZDROWIA