Krzysztof Krawczyk od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się od występów z grupą Trubadurzy. Później artysta podbijał serca słuchaczy śpiewając solo. Jego utwory takie jak „Parostatek”, „Bo jesteś Ty”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy „Chciałem być” są nieodłączną częścią playlisty na wielu polskich imprezach.

Muzyka Krawczyka trafia do wielu pokoleń. Słuchają go ci, którzy śledzą jego karierę już od lat 60., ale także ci, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Potwierdza to np. fakt, iż artysta często pojawia się na ogólnopolskich studenckich imprezach.

Los nie był łaskawy dla Krzysztofa Krawczyka

Okazuje się, że Krzysztof Krawczyk przeżył w swoim życiu bardzo wiele. Z powodu nowotworu zmarł jego ojciec. Wtedy, jak sam wyznał, stracił wiarę w Boga.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Pinterest
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Pinterest
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Pinterest

Po jakimś czasie zachorowała również jego żona, Ewa. U kobiety lekarze wykryli guza na nerce. Mężczyzna powrócił do modlitwy. Na szczęście kobieta wyzdrowiała, a Krzysztof powrócił do wiary i Kościoła.

Niedługo po tym jego wiara przeszła kolejną próbę. 22 czerwca 1988 roku Krzysztof Krawczyk podróżował wraz z żoną i synem do Warszawy. W pewnym momencie mężczyzna zasnął za kierownicą i spowodował wypadek.

Żona Ewa miała wstrząśnienie mózgu, a ich syn złamaną rękę, nogę, szczękę oraz stłuczenie pnia mózgu. Sam Krzysztof Krawczyk również ucierpiał, muzyk złamał szczękę i miał pęknięta żuchwę.

Na szczęście nikomu nie stało się nic poważniejszego i po kilku tygodniach wszyscy wrócili do pełni zdrowia.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl

Krzysztof Krawczyk wyznał, że ta sytuacja jeszcze bardziej przybliżyła go do Boga. Uważa, że to właśnie dzięki niemu jego rodzina wyszła z tego cało.

To też może cię zainteresować: STAN ZDROWIA ANDRZEJA STRZELECKIEGO NIE JEST NAJLEPSZY. AKTOR WYZNAŁ PRAWDĘ W ROZMOWIE Z TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBEZPIECZNE KLESZCZE LICZNIE WYSTĘPUJĄ W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. UKĄSZENIE MOŻE NIEŚĆ ZA SOBĄ POWAŻNE KONSEKWENCJE

O tym się mówi: JEDEN Z BANKÓW OSTRZEGA SWOICH KLIENTÓW. NIEKTÓRZY MOGĄ NAPOTKAĆ NA POWAŻNE PROBLEMY PODCZAS KORZYSTANIA Z BANKOMATU