Klienci jednego z dużych banków obecnych w Polsce nie będą zachwyceni. Okazuje się, że mogą napotkać na poważne problemy, jeśli będą chcieli wypłacić gotówkę.

O co dokładnie chodzi?

Jak informuje portal Pikio.pl jeden z najpopularniejszych banków w Polsce czyli mBank wydał ostatnio komunikat, w którym informuje swoich klientów, aby lepiej zaopatrzyli się w niezbędną im gotówkę.

Jak się okazuje, 21 czerwca bank planuje przeprowadzać prace techniczne nad swoim systemem. Prace te spowodują, że dostęp do banku będzie mocno ograniczony. Niemożliwe będzie zatem korzystanie z konta, a także wypłacenie pieniędzy w bankomacie.

Jak przedstawiają się ograniczenia, które wprowadzi bank?

Dokładne ograniczenia na jakie napotkają klienci w tym dniu wyglądają następująco:

w godzinach od 2 do 9:30 nie będzie możliwe wypłacenie gotówki z bankomatu, ani też płatności za pomocą karty;

w godzinach od 2 do 12:30 niemożliwe będzie dokonywanie płatności i przelewów internetowych;

od 2 do 12:30 nie będziemy mogli także logować się na swoje konto bankowe, ani korzystać z aplikacji mobilnej. W tym czasie nie będzie zatem możliwości złożenia wniosków kredytowych i innych.

Jak się okazuje, pracownicy banku również w tych godzinach nie będą mieli dostępu do kont klientów, dlatego też nieczynna będzie mLinia.

MBank prosi zatem wszystkich klientów, którzy wiedzą, że w tym czasie będą potrzebowali gotówki, o wcześniejsze wypłacenie jej z konta, aby uniknąć niepotrzebnego zdenerwowania i komplikacji.

Warto też wcześniej zapłacić za zakupy internetowe oraz zrealizować niezbędne przelewy. Pamiętajmy jednak, że po godzinie 12:30 wszystkie funkcje banku wrócą do normy i możliwe będzie bezproblemowe korzystanie z jego usług.

Źródło: comparic.pl/

Przypomnij sobie o… WIELU POLAKÓW UCIESZY TA INFORMACJA. GAZ BĘDZIE O WIELE TAŃSZY. OD KIEDY

Jak informował portal Życie: JUŻ OD DZIŚ DO OBIEGU WESZŁA NOWA MONETA! ZA KILKA LAT MOŻE BYĆ WARTA FORTUNĘ

Portal Życie pisał również o… JUŻ NIEDŁUGO W POLSKICH SKLEPACH ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE POWAŻNE ZMIANY? O CO DOKŁADNIE CHODZI