Krzysztof Krawczyk od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się od występów z grupą Trubadurzy. Później artysta podbijał serca słuchaczy śpiewając solo. Jego utwory takie jak „Parostatek”, „Bo jesteś Ty”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy „Chciałem być” są nieodłączną częścią playlisty na wielu polskich imprezach.

Muzyka Krawczyka trafia do wielu pokoleń. Słuchają go ci, którzy śledzą jego karierę już od lat 60., ale także ci, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Potwierdza to np. fakt, iż artysta często pojawia się na ogólnopolskich studenckich imprezach.

Warto przypomnieć, że podczas jednych z poznańskich juwenaliów studenci wraz z władzami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pobili rekord kraju w śpiewaniu jednej piosenki rozrywkowej jednocześnie. Utwór „Chciałem być” wyśpiewało kilka tysięcy fanów artysty.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: expressbydgoski.pl

Czy to koniec kariery Krzysztofa Krawczyka?

Fani Krzysztofa Krawczyka mogli poczuć się bardzo zaniepokojeni przez wpis, który pojawił się w mediach społecznościowych u Andrzeja Kosmali – przyjaciela artysty oraz jego menadżera już od 46 lat.

„Tutaj Andrzej Kosmala. Menedżer i producent Krzysztofa Krawczyka i współwłaściciel K&K Studia. Szukamy następcy mojego Artysty!” – napisał mężczyzna.

Dziennikarze po przeczytaniu zdumiewającego wpisu skontaktowali się z Krzysztofem Krawczykiem. Jak się okazało, sam zainteresowany nic o tym nie wiedział.

- Sam jestem zaskoczony i będę z nim rozmawiał, pytał, o co mu chodzi... Ja tylko mogę mu życzyć powodzenia, a dzisiaj nie będzie miał trudno, bo dzisiaj jest tyle wspaniałych głosów. Niech walczą.

- Może to jest dobry pomysł. Może on po prostu nudzi się, bo nie można wejść do studia, nie można robić koncertów, wszyscy jesteśmy aresztowani we własnych domach. Jest choroba, gdzie ja wyjdę teraz jeszcze z nogą taką…

- On ma prawo jako menedżer i dziennikarz szukać jakiegoś talentu na miarę czasów. Nic się nie stało, ja jestem po operacji biodra i on widzi, że to się przedłuża. Nikt go nie będzie trzymał na siłę, ja tylko mogę trzymać kciuki za niego – skomentował wokalista.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: fakt.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: fakt.pl
Krzysztof Krawczyk. Źródło: fakt.pl

Małżonka Krzysztofa Krawczyka, pani Ewa, również była zdumiona. „Przecież Krawczyk ma się dobrze. O co chodzi?” – mówiła ze zdziwieniem.

Czy Krzysztof Krawczyk zniknie z polskiej sceny muzycznej?

- Krzysztof to wspaniały artysta, jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i zawsze, kiedy robił nowe rzeczy z nowymi ludźmi, osiągał wielkie sukcesy. Może to dobrze, że zmieni menedżera – orzekł Marian Lichtman, deklarując, że ma pełne poparcie Trubadurów.

Przypomnij sobie o… JAK DŁUGO TRWA LECZENIE KORONAWIRUSA? WHO PODAJE KOLEJNE NIEPOKOJĄCE INFORMACJE

Jak informował portal Życie: TVP WZNOWIŁO PRODUKCJE ULUBIONEGO PROGRAMU POLAKÓW. RAFAŁ BRZOZOWSKI POKAZAŁ NAGRANIE Z PLANU

Portal Życie pisał również o… MAŁGORZATA ROZENEK MARTWI SIĘ O RODZINNY PORÓD. CELEBRYTKA NIE WIE, NA CZYM STOI. JAKI JEST TEGO POWÓD