Jak podaje portal "Party", Piotr Żyła w końcu oficjalnie wyznał, że jest zakochany. Po burzliwym i głośnym rozstaniu z żoną (Justyną Żyłą) skoczek zaczął spotykać się z niejaką Marceliną Ziętek - aspirującą aktorką serialu paradokumentalnych. O romansie pary mówiło się od dawna, jednak żadne z nich nie potwierdziło tych plotek.

Dopiero tegoroczne wakacje mocno ośmieliły sportowca i gwiazdkę "19+". W końcu na ich profilach na Instagramie pojawiły się wspólne fotki i z dnia na dzień są one coraz bardziej romantyczne i czułe. Widok całujących się Żyły i Ziętek już nikogo nie dziwi.

Popularna para spędza teraz czas nad polskim morzem, a dokładniej w Świnoujściu, gdzie oddaje się przyjemnościom - plażowaniu i nadmorskim atrakcjom. W sieci pojawiły się fotorelacje z wycieczki katamaranem, za którego sterem usiadł sam Piotr Żyła.

Fani jednogłośnie stwierdzili, że relacja z Marceliną bardzo mu służy, ponieważ nigdy wcześniej nie widzieli go tak szczęśliwego. Również macie takie wrażenie?

Świetna z Was para! W końcu Pietrek odżył, a oczy jak mu się świecą! Pozdrowienia Trzymam za Was kciuki. Widać, że Piotr szczęśliwy. Jesteście obydwoje tak pozytywnie wykręceni, że można godzinami na Was patrzeć. Marcelina, Ty wsiądź za ster, bo to kobiety rządzą. Miło się na Was patrzy. Fani

To również może Cię zainteresować: Anna Dereszowska Jest W Ciąży. Aktorka Zdradziła, Czy Urodzi Chłopca Czy Dziewczynkę. Wygadała Się Przez Przypadek

Zobacz także: Fotka Małgorzaty Rozenek Wywołała Prawdziwą Burzę. Fani Nie Zostawili Na Celebrytce Suchej Nitki