Edyta Górniak jeszcze jakiś czas temu liczyła na to, że jej syn w końcu znudzi się w szkole wojskowej. Piosenkarka nie do końca popierała wybór Allanka, który jest jej oczkiem w głowie.

Okazuje się jednak, że raczej nie ma na co liczyć – 16-letni chłopak coraz lepiej czuje się w nowym miejscu. Co więcej, zauważa coraz więcej zalet dyscypliny, której nauczył się w nowej szkole.

Edyta Górniak jest zachwycona zachowaniem Allanka

Okazuje się, że 16-letni Allan lubi swoje obecne życie, które wygląda inaczej niż jeszcze jakiś czas temu – nowa szkoła nauczyła go dyscypliny. Jak podaje Fakt, chłopak umie dobrze zarządzać własnym czasem, ponadto nie siedzi całe dnie przed komputerem. W dalszym ciągu marzy zaś o byciu żołnierzem.

- Czas zatrzymania podczas epidemii w ogóle nie zmienił w Allanie pasji do zostania żołnierzem. Dzięki szkole nauczył się wstawać o godz. 4.30 i doskonale potrafi gospodarować swoim czasem – mówi Edzia Górniak.

Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem

- Teraz może dzielić sobie czas między lekcje w internecie i aktywności, które przygotowują go do zawodu. Trochę się uczy, potem doszkala się na strzelnicy – chwali się.

I choć Edycie marzyło się, by i Allanek podążył kiedyś muzyczną ścieżką, to jednak zaczyna się przekonywać do jego zainteresowań.

- Jestem szczęśliwa, że przynajmniej za długo nie siedzi przed komputerem – mówi Edyta Górniak o swoim synu.

Allan marzy o tym, by w przyszłości zostać żołnierzem. Przed rokiem na swoim Instagramie poruszył ten temat.

Edyta Górniak/screen YouTube
Edyta Górniak/screen YouTube
Edyta Górniak/screen YouTube

„Służba ojczyźnie nie jest po to, żeby zabijać. Owszem broń do czegoś w końcu służy, ale się urodziłem, żeby walczyć o to, co sprawiedliwe, a tym samym odwdzięczyć się za to, za co niektórzy ludzie oddali swoje życie: za ojczyznę. Za bezpieczeństwo, za wolność, za szczęście” – pisał.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: SKANDAL W CENTRUM MIASTA. WŁAŚCICIEL ZDEMOLOWAŁ MIESZKANIE SWOICH LOKATORÓW. JAKIE SĄ PRZYCZYNY TAKIEGO ZACHOWANIA

Jak informował portal Życie: TADEUSZ RYDZYK ODMÓWIŁ WSPARCIA CZŁONKOWI KADRY NARODOWEJ. INTERNAUCI SĄ ZBULWERSOWANI. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o… PROKURATURA PODJĘŁA DECYZJĘ W SPRAWIE KONCERTU KASI KOWALSKIEJ W CIECHANOWIE. NIE WSZYSTKIM SIĘ TO SPODOBA