Tadeusz Rydzyk to jeden z najbardziej znanych polskich duchownych. Ksiądz jest także doktorem nauk teologicznych oraz wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Ponadto, jest założycielem i dyrektorem rozgłośni radiowej - Radio Maryja oraz Telewizji Trwam.

Tadeusz Rydzyk to duchowny zajmujący się różnego typu działalnością. Niektóre jego posunięcia spotykają się z aprobatą wiernych, inne potrafią wzbudzać spore kontrowersje.

Tadeusz Rydzyk odmówił pomocy

Jak informuje Pikio, Tadeusz Rydzyk bardzo zaskoczył internautów swoim ostatnim posunięciem. Wszystko przez ostrą reakcję na prośbę sportowca o pomoc.

Tadeusz Rydzyk. Źródło: radiomaryja.pl
Tadeusz Rydzyk. Źródło: radiomaryja.pl
Tadeusz Rydzyk. Źródło: radiomaryja.pl

Młody mężczyzna, sportowiec i członek kadry narodowej, zwrócił się do ojca Tadeusza Rydzyka z prośbą o wsparcie. Niestety, nie otrzymał go. O co dokładnie chodziło?

Sportowiec, o którym mowa, to Klemens Murańka – jeden z członków polskiej kadry narodowej w skokach narciarskich. Mężczyzna jest osobą wierzącą i religijną. Mający 25 lat skoczek wychowany został w wierze katolickiej.

W poprzednim sezonie Klemens Murańka stracił sponsora. Póki co nie udało mu się znaleźć nikogo na jego miejsce. Właśnie dlatego postanowił spróbować prosić o pomoc Tadeusza Rydzyka.

- Panie Tadeuszu, taka prośba jest. Na kasku nie mam sponsora, może ksiądz by był chętny zasponsorować. Jest tutaj wolne miejsce na Radio Maryja. Bardzo chętnie przyjmę – zwrócił się sportowiec do Rydzyka.

Klemens Murańka, Tadeusz Rydzyk
Klemens Murańka, Tadeusz Rydzyk
Klemens Murańka, Tadeusz Rydzyk

Aktualnie nagranie zostało już usunięte z sieci, ale sportowiec poinformował, że Tadeusz Rydzyk nie skontaktował się z nim i w żaden sposób nie odniósł się do prośby o pomoc.

- Na razie jestem na etapie poszukiwania sponsora. Ksiądz Tadeusz Rydzyk jeszcze się do mnie odezwał po moim apelu. Może jednak jeszcze nie wszystko stracone. Wciąż czekam. Jeśli nie on, to może pojawi się inny sponsor. Wysyłałem prośby do różnych firm jeszcze w ubiegłym roku. Jeżeli ktoś będzie jednak chętny, to pewnie sam się odezwie – mówił skoczek.

Przypomnij sobie o… PRZYKRY FINAŁ POLICYJNEJ INTERWENCJI W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. UJAWNIONO DRAMATYCZNE FAKTY. CO SIĘ WYDARZYŁO

Jak informował portal Życie: NOWY GATUNEK KLESZCZA POJAWIŁ SIĘ W POLSCE! UGRYZIENIE WYWOŁAĆ NIESPODZIEWANE OBJAWY, JAK GO ROZPOZNAĆ, GDZIE WYSTĘPUJE

Portal Życie pisał również o… DODA SZCZERZE O KOSZMARZE PRZEŻYTYM PRZY RADKU MAJDANIE. JEGO "SKOKI W BOK" ZA PIENIĄDZE NIE UMKNĘŁY UWADZE DOROTY