Jak podaje "se.pl", zdradzana przed laty przez męża Radosława Majdana Dorota Rabczewska, przez jego "skoki w bok" wie sporo o procederze nierządu. Ten związek był dla niej przez to koszmarem.

Doda i Maria Sadowska robią wstrząsający film oparty na faktach

Dorota Rabczewska wspomniała o tej produkcji podczas wywiadu ze znanym YouTuberem Grabarim, a film z tego spotkania online pojawił się 20 marca bieżącego roku.


YouTube/grabari.pl

Opowiadała wówczas o tym, że mają wybraną już pełną obsadę do filmu, mimo drobnych kłopotów z wyborem aktorów zagranicznych. Jak wówczas wyznała, film "Dziewczyny z Dubaju" jest "kompilacją gorzkiego, słonego, słodkiego, także będzie i smieszne i pouczające i bardzo smutne..."

Piosenkarka zaznaczyła, że film produkowany przez nią wespół z Marysią Sadowską jest oparty w zupełności na faktach, w odróznieniu od tych, które są tylko nimi inspirowane. Fabuła produkcji opowiada historię młodych kobiet, nierzadko ze świata show biznesu, które dla zysku lub sławy oddały się procederowi prostytucji. Tytuł filmu może wielu sporo powiedzieć, gdyż o tej sprawie swego czasu było głośno.

Skąd Dorota Rabczewska tyle wie o prostytucji?

18 czerwca bieżącego roku, czyli wczoraj, ukazał się na YouTube - przeAmbitniPL wywiad z Dorotą Rabczewską.


YouTube/przeAmbitniPL

Opowiedziała ona o traumatycznych przeżyciach, jakie zafundował jej Radosław Majdan w czasach trwania ich małżeństwa. Dzień wcześniej, pojawił się film z wywiadu, który został zatytuowany DODA o prostytutkach na salonach - OBRAZY wracają.


YouTube/przeAmbitniPL

Wspomniała w wywiadzie, że poza zdradami ówczesnego męża, spotkały ją niesamowicie przykre doświadczenia związane z plotkami, jakoby także miała brać udział w dubajskich orgiach. Rozgoryczona stanowczo temu zaprzecza, chociaż zdaniem wielu ludzi wcale zaprzeczać nie musi, gdyż tego typu "imprezy" kompletnie nie są w jej stylu, co wielokrotnie pokazała.

W innym wywiadzie, który także można zobaczyć na YouTube przyznała, że "lojalność nie jest dla niej luksusem, lecz standardem". Wiąże się z tym także wierność wobec życiowego partnera, niezależnie od tego, czy jest chłopakiem, narzeczonym, czy mężem.


YouTube/Magazyn Gala

Opowiada o tym, że honor jest dla niej ważny, szczególnie w show biznesie, gdzie jak przyznała, ludzie zdradzają się na potęgę, gdyż "nie posiadają kręgosłupa moralnego".

Dzisiaj widać, że Dorota Rabczewska poradziła sobie z tym, co przeżyła podczas związku z Radosławem Majdanem. Miejmy także nadzieję, choć wszystko na to wskazuje, że dojrzał na tyle, by nie zranić Małgorzaty Rozenek-Majdan.

O tym pisaliśmy: Zdumiewające wyznanie żony Macieja Stuhra. Czy jego wybranka zabroni mu wypowiadać się publicznie

Zerknij: Pandemia nie w smak królowej Elżbiecie II. Historyczna sytuacja, trzeba było odwołać kluczową uroczystość na brytyjskim dworze