Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie "My Way" czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Edyta Górniak okłamała Telewizję Polską

Jak zapewne pamięta większość z nas, Edyta Górniak w 1994 roku była uczestniczką konkursu piosenki Eurowizji w Dublinie – to właśnie tam udało jej się odnieść ogromny sukces.

Edyta Górniak. Źródło: fakt.pl
Edyta Górniak. Źródło: fakt.pl
Edyta Górniak. Źródło: fakt.pl

Właśnie wtedy wielu Polaków usłyszało o gwieździe. Udało jej się zdobyć aż 166 punktów, co dało jej drugie miejsce w całym konkursie.

Ostatnio wzięła udział w cyklu „Legendy Eurowizji”. To właśnie tam przyznała się do czegoś, o czym nie mówiła – to wszystko miało swój początek dzięki kłamstwu.

Jak wspomina Lelum.pl, Edyta Górniak nie miała żadnych taryf ulgowych – sama zapracowała na to, co ma. Przy okazji podkreśliła, by jej fani nigdy nie poddawali się i robili to, co podpowiada im serce.

Pewnego dnia piosenkarka odebrała telefon od Telewizji Polskiej. Zaproponowano jej udział w konkursie Eurowizji, jednak piosenka, którą otrzymała do zaśpiewania, nie przypadła jej do gustu. Zaczęła więc pracować nad innym utworem.

Edyta Górniak Instagram
Edyta Górniak Instagram

Podczas przesłuchania wykonywała utwór „Śpijcie, dzieci nocy” Piotra Rubika, a przy okazji uznała, że spróbuje zaśpiewać też coś, co sama wybierze – „To nie ja”.

- Tak właściwie okłamałam Polską Telewizję. Powiedziałam im, że pracuję nad ich piosenką, tymczasem przygotowywałam inną. Przepraszam, że to mówię, ale to prawda – wyznała Edzia.

Przypomnij sobie o… STAN ZDROWIA ANDRZEJA STRZELECKIEGO NIE JEST NAJLEPSZY. AKTOR WYZNAŁ PRAWDĘ W ROZMOWIE Z TVP

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: SANEPID PODAJE BARDZO SMUTNE WIEŚCI. SĄ NAJNOWSZE DANE O ZACHOROWANIACH NA KORONAWIRUSA

Portal Życie pisał również o… ZMIANY W KWESTII ROZLICZANIA OPŁAT ZA PRZEJAZD? URZĄD SKARBOWY MA SIĘ ZAJĄĆ TĄ SPRAWĄ