Kamil Sipowicz był wieloletnim partnerem zmarłej wokalistki, Kory. Ich uczucie trwało ponad 40 lat.

Mężczyzna także po śmierci swojej żony dał dowód swojemu przywiązaniu – dopilnował, by stworzono mural z podobizną Kory, który był uczczeniem jej pamięci. Sipowicz osobiście zadbał także o to, by Kora została pochowana tam, gdzie chciała.

Kamil Sipowicz postanowił podjąć próbę ułożenia sobie życia na nowo. Gdy na jego horyzoncie pojawiła się nowa kobieta, zdecydował, że nie będzie już odrzucał uczuć – zresztą sam zakochał się w tajemniczej Sylwii. Po jakimś czasie oficjalnie przyznał, że są razem.

Kamil Sipowicz. Źródło: Youtube
Kamil Sipowicz. Źródło: Youtube

Kamil Sipowicz chce ożenić się po raz kolejny?

Mężczyzna jeszcze w 2019 roku przyznał, że od końca wakacji tworzy związek z Sylwią, która pomogła mu w najgorszych momentach. Jak podaje Viva, mężczyzna na początku nie chciał mówić o tym w mediach, jednak z czasem zmienił zdanie.

„Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe nie spotykaliśmy się za życia Kory. Przyzwyczaiłem się, że tego typu media zazwyczaj mijają się z prawdą, ale ta ‘informacja’ to już przesada wymagająca sprostowania” – mówił o medialnych doniesieniach.

Po kilku miesiącach mężczyzna znów wzbudził zainteresowanie mediów. 66-letni Kamil Sipowicz w dalszym ciągu jest w związku z Sylwią, która jest dla niego niesamowicie wyrozumiała, zawsze może na nią liczyć.

Kamil Sipowicz. Źródło: Youtube
Kamil Sipowicz. Źródło: Youtube

Czy planują już ślub? Wygląda na to, że póki co nie mają takich zamiarów.

„Mąż Kory szuka ciszy i spokoju. Wybrał miejsce, w którym artystka spędziła ostatnie tygodnie życia. Teraz on przebywa tam w towarzystwie ukochanej Sylwii” – opowiada jedna z osób z otoczenia Kamila Sipowicza.

Przypomnijmy - wybranką Kamila Sipowicza jest Sylwia, niezwykle atrakcyjna brunetka. Para poznała się w kawiarni. O Sylwii wiadomo, że pochodzi z Bielska-Białej. Dziewczyna jest o trzydzieści lat młodsza od niego.

Przypomnij sobie o… JAROSŁAW BIENIUK SPOTKAŁ SIĘ Z SYLWIĄ SZ. W SĄDZIE. BYŁY SPORTOWIEC CHCE JAK NAJSZYBCIEJ WYJAŚNIĆ SPRAWĘ

Jak informował portal Życie: WYBORY JUŻ ZA KILKA DNI. RAFAŁ TRZASKOWSKI JEST NIEUGIĘTY W SWOICH POSTANOWIENIACH I POZYWA TVP

Portal Życie pisał również o… ROLNIK SZUKA ŻONY: ILONA I ADRIAN ROZSTALI SIĘ? BOHATEROWIE KOMENTUJĄ DONIESIENIA